Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Osram Night Breaker Plus vagy...

Osram Night Breaker Plus vagy Philips X-treme Power? Melyik izzót válasszam? Tapasztalat valamelyikkel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
xenon 6000K.........azt valaszd.....volt night breaker-em...kb annyit ert mint kan disznon a csecs......ha latni akarsz mondom vegyel szenyort:)
2011. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És vakítsd meg a szembejövőket,gondolom az előző hozzászólónak van automata szintszabályozója és fényszórómosója is a síküveges lámpájába szerelt xenon mellett,ha nincs akkor szabálytalan és vakít,bár szerintem a xenon alapból vakít.Mindegy a kérdésre válaszolva az Osram Nightbreaker plus-t válaszd nekem az van a fényszórókba és a ködlámpákba is nagyon jó a sima halogén izzótól 100 szor jobb,fehérebb is a fénye és jobban is néz ki mint a sima halogén.
2011. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érnek ezek semmit alig van különbség és ráadásul hamar ki is égnek! Nagyobb wattszámú izzót bele aztán reménykedj nem éget szét semmit.Ha nincs relézve a világításkapcsoló akkor azt is meg kell csinálni. Xenonért nagyon megbüntet a rendőr!
2011. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
kedves utanam valaszolo ket kolleganak uzenem hogy ti nagyon elvagytok tevedve a xenonnal kapcsolatban.......de ezen mar meg sem lepodok mert akarhol elhangzik ez a tema a " szakertok" egybol kopkodnek ...meg jonnek azzal hogy vakit......csak a helyzet az hogy nekem meg meg sok embernek arra is van igenye hogy be is allitsa hogy tenyleg ne az eget vilagitsa es ti ne sirjatok......amugy meg az allitas meg a fenyszoromoso csak ilyen humbuk.....nem attol fog jol vilagitani az csak arra van hogy a helyi meno csavok ne tudjak belerakni a szakadek huszoneves kocsijaikba es ne rajoskodjanak........amugy meg a rendor leszarja a xenont........hanyszor allitottak mar meg azt semmi....meg honnan tudja hogy nem gyari.........es pont ez az hogy ha a xenon annyira szar meg vakito lenne akkor nem lehetne extrakent vagy alapfelszereltsegkent kapni az uj kocsikhoz...
2011. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem két ismerősömet is megbüntették,egyiket tovább sem engedték a xenon miatt amíg vissza nem cserélte hagyományosra ott az út mentén. Nekem is belenéztek egy igazoltatás közben a lámpába ,de koppantak mert csak fehérebb fényű de hagyományos izzószálas volt benne.A szabály az ,hogy csak mosó és automata szintállító együttes megléte esetén szerelhető be. Hatóságot nem az érdekli ,hogy vakít vagy sem. Az hogy neked mázlid volt eddig az egy dolog,én is jártam lejárt műszakival és nem kaptak el,de csak mázli volt.
2011. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 K. Ervin válasza:

Én már évek óta Osramot használok. Az első Night Breaker széria sajna rövid élettartamú volt, de az új Night Breaker Plus bő másfél évig bírja is bitang fénye van. Azóta már az egész rokonságnak kicseréltem. A Philipset nem próbáltam, mert drága szemben az Osram egyre megfizethetőbb árával:

[link]

2013. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem már 2x is volt Osram Night Breaker, és maximálisan meg voltam vele elégedve (mind fényerő, mind élettartam).

Jelenleg Tungsram Megalight Plus van a kocsimba, de ha kiég visszatérek az Osram-hoz. Esetleg megpróbálom a Philips-et, és akkor már legközelebb tudom melyikre érdemes befektetni. Gagyit semmiféleképp nem szabad! Mikor nézelődtem vettem egy GP Thunder nevűt.Szép fénye volt az tény, de x.rt sem lehetett vele látni, pláne esőben.

2013. aug. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!