Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sx4-et lehet tuningolni?

Suzuki sx4-et lehet tuningolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok annyi kérdésem lenne hogy Suzuki sx4-gyet motorikusan lehetne –e tuningolni?? nem 200 le-t szeretnék kihozni a gépből szóval tragikus változtatást nem akarok rajta csinálni… Egy chiptuningot szeretnék rátenni ami 111-le húzná fel a motort. Mit érdemes még változtatni rajta ? kipufogó rendszert is fog kapni, de mit érdemes még változtatni? válaszokat előre is köszönöm.

2011. dec. 4. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kipufogó,sportlégszürö,computer,100 benzin,
2011. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez így jó de a sportlégszürö inkább kimarad... köszi azért...
2011. dec. 4. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A magic tuningnál a 99>111 ló az 59 000 pénz. Az a 12 lóerő megér 60 000ret? Szerintem annyival nagyobbat lépni nem fog a kocsi, hogy elmondhasd, hogy chippelt, annak meg felesleges ( no offense, ez csak az én véleményem ).
2011. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
itt nem a a kerdes hogy lehet-e hanem erdemes-e.....NEM.......minek?hogy legyen benne +10 lo 100000ert?inkabb tankold bele azt menjel vele nyaralni....
2011. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De minek ettél több millióért SX4-et, ha elégedetlen vagy a teljesítményével? Ez egy tök átlag, családi, hétköznapi autó. Szerintem nem érdemes tuningolni. Nem is olyan az egész felépítmény, nem véletlenül 99 lóerősek ezek az autók. De ha az a +12 lóerő megér neked 60 ezret, akkor persze rajta, de én annyiból inkább a külsejét csinosítanám, mondjuk felniszett, spoiler. Kipufogó még nem is rossz ötlet. Ha meg erősebb autót akarsz, akkor inkább add el és vegyél valami sportosabbat. Az árán vígan kapsz Toyota Celica-t, CLK Mercedes-t, 3-as BMW-t, Audikat..
2011. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!