Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót vegyek?...

Milyen használt autót vegyek? Legyen olcsó, fogyasszon keveset, és a szerviz se legyen költséges.

Figyelt kérdés

Amúgy most csinálom a jogsit, és mindenképpen automata kocsit veszek, mert a kuplung és a váltó egyszerűen sok nekem.

Ja és kivétel: Suzukit nem!


2011. dec. 5. 18:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Suzuki miért ne?
2011. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 atilis ***** válasza:
82%
Ha a kuplung és a váltó sok neked, akkor inkább semmilyen autót ne vegyél.
2011. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 atilis ***** válasza:
100%
Értitek vezetni nem tud, és nem is akar, de már köpködi a Suzukit!
2011. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Daewoo Tico, olcsó, megbizható.


4L/100km, minimális fenntartási költségek.

2011. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ember, ott a busz. Vegyél bérletet.

Ha a kuplung-váltó nem megy, akkor soha nem tudsz rendesen vezetni.


Amiket leírtál, /idézem/: "Legyen olcsó, fogyasszon keveset, és a szerviz se legyen költséges", csak a Suzuki jöhet szóba.


De hát ha nem hát nem, jók azok a buszok is neked.

2011. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nos, fogalmazzunk inkább úgy, hogy békávézni nem akarok...

Ha folyton arra kell koncentrálnom, hogy mikor kell váltani meg, hogy éppen most hányasban vagyok, hogy a kuplungot most nyomjam blabla.. akkor nem tudom figyelni a forgalmat és baleset lesz gyorsan.


Vezetni igenis akarok.

2011. dec. 5. 19:13
 7/27 A kérdező kommentje:

Suzukit azért nem akarok, mert olyan gáz. Minden 2. autó Suzuki Mo-on.


Még arra gondoltam, hogy veszek egy ilyen jobbkormányost. Azok olyan olcsók. A külföldi rendszámmal járok és havonta átlépem a határt pl. Ukrajna.. mekkora szám lennék a külföldi jobbos kocsimmal áááá :))))

2011. dec. 5. 19:16
 8/27 anonim ***** válasza:
Most csinálod a jogsit, persze hogy nehezedre esik figyelni sok mindenre, de idővel (értsd: kb 1 hónap) a váltás nem okoz majd problémát. Ráadásul az automata váltó itthon olyan luxuscikk, ami az általad felvázolt kritériumok esetén nincsen, vagy ha van, akkor az drágán. Mennyit szánsz az autóra, illetve lesz pénzed fenntartani?
2011. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Még mindig én: Jobbkormányost most felejtsd el, iszonyat zavaró tud lenni, ráadásul külföldi papiros, itthon nem tudod használni. Szóval mennyit szánsz rá, és mennyid van fenntartani?
2011. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 atilis ***** válasza:
Fake kérdés.
2011. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!