Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót vegyek?...

Milyen használt autót vegyek? Legyen olcsó, fogyasszon keveset, és a szerviz se legyen költséges.

Figyelt kérdés

Amúgy most csinálom a jogsit, és mindenképpen automata kocsit veszek, mert a kuplung és a váltó egyszerűen sok nekem.

Ja és kivétel: Suzukit nem!


2011. dec. 5. 18:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Ha folyton arra kell koncentrálnom, hogy mikor kell váltani meg, hogy éppen most hányasban vagyok, hogy a kuplungot most nyomjam blabla.. akkor nem tudom figyelni a forgalmat és baleset lesz gyorsan. "


Akkor automatát se vezess, kérlek. Mert mi van, ha a veled egyirányba tekerő biciklist ki szeretnéd kerülni egy párhuzamos közlekedésre alkalmas úton, belenézel a visszapillantóban, közben lelép eléd egy óvatlan gyalogos, és még pirosra is vált a lámpa közben?

2011. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Audi? Se nem olcsó, se nem fogyaszt keveset, és még a szervíz is drága. De fiatal suttyóknak papa pénzéből tökéletes!
2011. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Emberek!

Végre valaki elismeri hogy nem képes egyszerre kezelni a váltót a kuplungot és még a forgalmat is figyelni és Ti lehurrogjátok?

Az emberek kb 30 %-a képtelen erre.

A nők nagy része, főleg pánikhelyzetben, a hétvégi öregurak akik 30-al közlekednek az 5

2011. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Emberek!

Végre valaki elismeri hogy nem tud egyszerre figyelni a váltásra és a forgalomra, Ti meg lehurrogjátok?

A személygépkocsit vezetők 40%-a ( hasamra ütöttem) nem képes erre! Sőt tehergépkocsi vezetők között is van aki széttapossa a kuplungot mert semmi érzéke hozzá, én meg cserélhetem, de ez már egy másik kérdés.

Tisztelet a kivételnek ,de én minden nőnek automatát javasolnék mert a legkisebb pánikhelyzetben is lefulladnak vagy pont szétpörgetik a motort, vagy azt sem tudják hova kapcsoljanak.

Persze a férfiak között is vannak bőven, főleg a hétvégi öregurak, akik a 30-al közlekednek az 50-es táblánál ,és közben vizet facsarnak a kormányból.

Azt sem értem hogy mi a baja az embereknek az automata váltóval.

"nem lehet élvezni a vezetést"

Mennyivel élvezetesebb egy 1,6-os fronthajtású autót vezetni kézivel mint automatával? Nekem semmivel.Sportkocsiban, vagy sportosabb menettulajdonságra képes autóban oké legyen kézi, bár én a 2,5-ös vectrában is élveztem az automatát.

Hozzáteszem hogy mikor megkaptam a jogsit én sem akartam automatát, de most már teljesen mindegy nekem milyen van benne, úgyis csak egy A-ból B-be járó autóm van, nem sportkocsim. ( megjegyzem hogy az automatának is van élvezhető a kézi váltóshoz nem hasonlítható karakteres hangja,főleg ha van benne sportfokozat )

Az előírt olajcserék betartásával, és normális használattal pedig igenis hosszú élű az automata.

2011. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Életű, nem élű.
2011. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Na akkor ide süssetek mit találtam csak ki ne kapjátok a kezeim közül..!!


[link]

2011. dec. 6. 10:49
 27/27 anonim ***** válasza:
Hú ezt most olvastam végig! Jól szétoltjátok szerencsétlent, de miért? Ha neki a vezetés abból áll, hogy nyomja a gázt és fékez ha kell, akor hagy vezessen csak úgy ahogy akar. Bár nem tudom hogy fog levizsgázni, ha már most elhatározta, hogy nem tud kuplungot meg váltót kezelni menet közben.... :) Ha így áll neki úgyse lesz jogsija.
2011. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!