Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? 2003-as Ford...

Melyik a jobb? 2003-as Ford Focus vagy 2006 Renault Megan

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Egyértelmű hogy a Focus.
2011. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha ugyan olyan állapotban vannak akkor inkább a Focus.
2011. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Háát ennyi infó alapján én a megant mondanám jobbnak, de csak azért mert fiatalabb, ergo nagy valszeggel kevesebbet használták, ezért kevesebbet futott. Azt se felejtsük el, hogy az autók ára a legjobban nagyon új korában, aztán 10éves kora után csökken a legjobban talán (szerintem). Ergo a focus 2-3év múlva többet veszít az árából mint mondjuk a megan, de ez csak az én meglátásom.
2011. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A Ford egy világszerte elismert autómárka, a rönő meg francia :D szóval nem szabad megvenni ennyi... :D
2011. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kb hasonló árban van a kettő, így egyértelműen a fiatalabb autót választanám, ami a Megane.

Sokan nem értik az okfejtésem, de én azért járok franciával, mert adott pénzösszegért sokkal jobb állapotú, kevesebb km-t futott példányt tudok venni, mint németből. Eddig bejött a dolog, sosem kellett meghibásodásra költenem:)

2011. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gergoap ***** válasza:
Ha fontos a hely, akkor Focus! A Megane-ban én nagyon szűken éreztem magamat. (184cm vagyok)
2012. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked, hogy a Megane kisebb, mint a Focus?


Ja még egy erős érv a Megane mellett: a Megane sokkal biztonságosabb! A Focust akkor dobták piacra, amikor elkezdtek a töréstesztekkel foglalkozni, a Megane pedig 5 évvel későbbi fejlesztés, az első alsóközép, ami 5 csillagot kapott!

2012. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!