Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap B kat. -ból sikeres...

Tegnap B kat. -ból sikeres vizsgát tettem és minden vizsga meg van, ez lesz az 1. jogsim! Már kiadták az igazolást a közl. Felügyeletnél és meek az okmány irodába megigényelni és ott adnak egy lapot azzal már vezethetek vagy meg kell várni a jogsim?

Figyelt kérdés
Esetleg linkeljétek már el, hogy hol van erről szóló törvény vagy valami köszi!!
2011. dec. 6. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Azzal az A4-es papírral még nem vezethetsz. Amikor kiadják úgyis elmondják, vagy hanem kérdezz rá. Ennek az az oka, hogy egyszerű hamisítani azt a papírt, így sokan azzal vezetnének, amit délután a saját maguk nyomtatójával készítettek el. Nem sok vizsgázó lenne.
2011. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vezethetsz vele, de nem azért amit az első mond. Az ok egyszerű: nincs jogosítványazonosítód, hiszen előszőr igényelsz jogosítványt. Pl fél éve én is papírral vezettem (mivel lejárt a jogsim és újat igényeltem, de azon a lapon már szerepel az jog.azonosítóm). Megyén belül vezethettem.
2011. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A plasztikkártya a jogosítvány!


Ha a papírral elkap a rendőr, még a plasztikot sem kapod meg -egy ideig!

2011. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Amikor annak idején én is megkaptam ezt a papírt egyből odamentem egy rendőrhöz és megkérdeztem tőle mi a helyzet. Azt mondta hogy valójában nem hivatalos,de ha annyira menni akarok akkor menjek. Az épp igazoló rendőrtől függ hogy megbüntet e vagy sem. Én mentem,és nem igazoltattak. Az elmúlt 10 évben összesen is csak 4 alkalommal. Pedig van már bennem kilométer. :)
2011. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
en is igazolnam az elottem levot
2011. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam semmilyen lapot, hétfőn igényeltem, azt mondták, postán küldik, valamint mondta, hogy amíg nem érkezik meg a jogsi, ne vezessek.
2011. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy páran mentek ilyennel, meg a rendőrök egy része lesz*rja, de akkor is, hivatalosan nem lehet azzal vezetni.

Bírj még ki pár napot...

2011. dec. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hivatalosan, hivatalosan....


Nem kell mindent hivatalosan csinálni. Attól hogy lesz egy kártyád még nem fogsz jobban vezetni.

Ha menned kell, ha menni akarsz, menj.

Ha fosol hogy elkapnak akkor várd meg míg megjön,ennyi.

2011. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen gondolkodás miatt tartunk ma ott, ahol...
2011. dec. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Milyen gondolkodás? Mert azt mondom menjen? Jogosult menni csak nem tudják helyszínen azonnal leellenőrizni.

Azért tartunk itt mert az MSZP-re meg a FIDESZ-re kell szavazni ugye.

2011. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!