Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikába nem kötelező az...

Amerikába nem kötelező az első rendszámtábla?

Figyelt kérdés
Már egy csomó filben láttam, hogy a kocsik többségének nincs az elején rendszám. Ez csak filmen vagy a valóságban is így van???
2011. dec. 8. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
amerikába csak hátra kötelező a rendszám,mexikóból importált dodge-om van,és elől csak ragasztott rendszámtábla van,mivel gondolom hogy nem volt kialakítva rendszám helye elöl,de hátul is nem téglalap formájú rendszámtáblám van,hanem négyszögletes kicsi.
2011. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy rendszám van!

Előre, meg bármilyen "rendszámot" legyártanak neked a plázákban,

kb. 2 perc alatt!

Őrületesen nagy a választék szines hátterekből pl.

2011. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

butasagok irkalasa helyett nezzetek a linket, amit a kommentelo berakott. Azon latszik tisztan hogy bizonyos allamokban kotelezo (pl Cali) bizonyos allamokban nem (pl Arizona).

Engem mar buntettek nem egyszer (2x) mert nem volt elol rendszamtablam. (nem volt szivem kifurni a lokharitot :(

2011. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Altalaban kotelezo elolre is, de nem mindig foglalkoznak vele. Mivel itt nincs rutinszeru ellenorzes, gyarkan keresnek ra okot, hogy megfogjanak. Vannak allamok ahol van muszaki vizsgalat mint otthon, ott nezik az elso rendszamot. Teherautoknal, vagy kombinalt (szemely/teher) kotelezo elolre is. Azt tudom, hogy ha jogositvany gyakorlati vizsgara mesz autoval akkor szolnak ha nincs fenn. Regisztraciokor mindig 2t adnak. Tehat kotelezo is meg nem is.
2016. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!