Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek nem gond a nyári vagy...

Nektek nem gond a nyári vagy a téli gumi tárolása?

Figyelt kérdés
Ti, hogy oldjátok meg a tárolását és miket tesztek meg azért, hogy ne legyen gond a tárólt gumikkal?
2011. dec. 11. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a pincében vannak a gumik tárolva. Napfénytől óvva, kb télen nyáron egyenletes hőmérsékleten. Gumiápolóval lekenve semmi bajuk nem volt még soha.
2011. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. válasz: Nem gond.

2. válasz: Nekem 2 autóra van külön téli, nyári felnivel együtt + ezenkívül még 1 nyári garnitúra van az egyik autóra. Tárolásának csináltam a garázs plafonjához közel 2db "V" alakú tartót laposvasból és ezeket 1,5m-re raktam egymástól. Vettem hozzá egy 45mm átmérőjű vascsövet és a vascsőre "felhúzom" a 4db kereket és a kilógó vas csövet pedig a 2 "V" alakba rakom. Ebből csináltam 3db-ot.

3. válasz: Lemosom az egészet utána gumiápolóval kezelem az összes gumit, majd egy kukás zacskót húzom rá.

2011. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne egy " GUMI HOTEL " néven szereplő szolgáltatás, ahová bevihetnétek és tárólnák azokat lekezelve mindennel, megjelőlve rendszám szerint. Ki használnátok vagy nem?
2011. dec. 11. 09:11
 4/8 anonim ***** válasza:

mi azt a taktikát játszuk,hogy nem tárolgatjuk a kerekeket,

csak egyfajta gumink van az autón,és ha havas jeges az út,akkor addig nem megyünk az autóval,amíg újra jó nem lesz az aszfalt,

mi itt a városban azt a néhány havas napot ami egy télen van, (4-5 szokott lenni) röhögve kibírjuk autókázás nélkül,a többin meg úgyis feketére pucolják az utat

2011. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a gumisom tárolja télen a nyári, nyárom a téli gumikat!

A titok, hogy tőle kell vásárolni, és vele kell szereltetni, így egy csekély összegért tárolgatja a gumikat!

Nem csak nekem, mindenkinek aki hozzá jár.

2011. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tudom kedves kérdező, te hol élsz, de ahol mi vettük és szereltettük a téligumit, ott tárolást is vállalnak reális áron. most akciós volt, 4 db gumi a szezonra 1000 ft. sztem ez majdnem ingyen van.

nem akciós időszakban meg 4000 ft a 4 gumi.

ez sem egetverő összeg, ennyit megér.

társasházban élünk, itt max az erkélyre tehetnénk ki, de ha van hely, ahol szakszerűen tárolják, akkor ezen már nem fogunk spórolni.

2011. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ferrariii válasza:

Én felnivel szoktam tárolni, de itt egy variáns a lehetőségekre:


[link]

2012. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is gond a nyári és téli gumi tárolása. Erkélyen lehet-e pl. a nyári gumit tárolni? Nem árt neki a fagy?
2017. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!