Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50, csak úgy van...

Simson S50, csak úgy van alapjárat ha nagyon magas, egy kicsit is lejjebb veszem leáll, és néha magától felpörög, a tömítéseket kicseréltem, a karbi nincs elvetemedve, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2: gyújtást hogylehet pontosan beállítani? 1.8mm fhp előtt,de úgykell hogy akkor kezdjen nyitni a megszakító,vagy akkor legyen telejsen nyitva? házilag hogylehet belőni kajakra ?
2011. dec. 11. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Főtengelyszimering is lett cserélve?
2011. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nem..
2011. dec. 11. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az lesz a bibi. Az a baj a S50-es blokkal, hogy teljesen szét kell szedni a blokkot hozzá, hogy cserélni lehessen. Az S51-nek csak le kell szedni a fogaskereket, a másik oldalról a lendkereket. De ha jól tudom, akkor produkál olyan tüneteket. De várjunk még, hátha tud valaki okosabbat mondani.
2011. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. dec. 11. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

apám simsonja is ugyanezt csinálta és nem is akart indulni

vett rá egy másik karburátort és olyan jó vele hogy minusz fokban is másodikra beindul

de az is lehet hogy a súbert kellene kicserélned vagy ott azt a rugót vagy a bovdened nincs megtörve ott a vége fele?

nekem is van egy simsonom azon nagyon könnyen belehet állítani az alapjáratot olyan kicsit is belehet állítani hogy alig pörög szinte semmi hangja, ja és az én karburátorommal is másodikra indul és nagyon szét van kopva a karburátor

2011. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!