Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2012. -TŐL csak egy forgalmi...

2012. -TŐL csak egy forgalmi vizsga lesz az elsősegélynyújtás és a kresz vizsga után?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, ha már meg van a rutinom, de a forgalmi csak jövőre esedékes akkor velem, és hasonló cipőben járó társaimmal mi lesz? A régi rendszer szerint fog zajlani minden, vagy az új szerint. Azért nem mindegy a dolog, mert számításaim szerint ráfizetés lenne a dologból.
2011. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Igen, én is így hallottam, hogy így lesz.

Utolsó válaszolónak: Nálad még nem így lesz mert nem 2012 után kezdted el ezt az egészet, te még a régi rendszerbe tartozol (és persze mindenki más is aki 2012 előtt kezdte és esetleg a forgalmi vizsgája már 2012-ben lesz).

2011. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sajnos én úgy tudom, hogy már te is az új rendszer szerint fogy vizsgázni.
2011. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocs fogsz
2011. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Így van, aki 2011-ben kezdte, és csak 2012-ben végez, arra is az új szabályok vonatkoznak majd. Ez ráfizetéssel jár. :(
2011. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bensdorp válasza:
Így igaz. Akinek - tegyük fel - a rutinja már megvan, de csak jövőre esedékes a forgalmi, sajnos a ráfizetéses, új forgalmi vizsgát kell letennie.
2011. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sziasztok! Én is csináltam még rutin vizsgát és az oktatóm mondta, hogy biztos, hogy az új szerint kell vizsgáznom. De a ráfizetés mellett talán annyi előnye van a dolognak, hogy a rutinfeladatokat egyszer már vizsgaszinten kellett tudni és az ember azt már megtanulta. Ennek ellenére szerintem nehéz ez az új forgalmi vizsga.
2012. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyerekek, ezt nekem is elmondhatjátok, hogy most mit is akarnak voltaképp? egyébként nekem már megvan a jogsim, csak érdekelne, hogy mi lesz itt most :)
2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A hivatalos forrás szerint a vizsgabiztos eldöntheti, kéri-e a rutin feladatokat attól, akinek már megvan a rutinvizsgája. De a 17 ezres vizsgadíjat mindenképpen ki kell csengetni.

Engem azért érdekelne, hogy miért lesz jobb ez a rendszer, mint a régebbi? Ha valaki ront pl. egy saroktolatást, bukja a 17 ezret, ami tavaly csak 4700 lett volna.

2012. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!