Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap lesz a forgalmi vizsgám...

Holnap lesz a forgalmi vizsgám. Tudnátok nekem tanácsokat adni? És hogy ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, holnap végre levizsgázom (ha minden jól megy) forgalomban is. Félek, hogy nagyon fogok remegni, rutin vizsgán is úgy remegett a lábam, hogy majdnem lefulladtam elindulásnál xD. Próbálom úgy felfogni, hogy ha megbukom ha nem ez után is lesz élet, de nem megy....félek rettentően.


A másik meg: tudnátok valami tanácsot adni nekem, mondjuk akik ugyanígy mostanában vizsgáztak, hogy mire figyeljek (az alapvető dolgokon kívül)? Írhatnak olyanok is, akik már évek óta vezetnek:-)


20N


2011. nov. 23. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell izgulni, az a lényeg, hogy ne annyira öregasszonyosan vezess, tehát ahol lehet menni 50-nel, ott annyival is menj, vagy maximum 60-nal. Ha sávot váltasz, kanyarodsz, mindig nézz hátra, mert arra harapnak. Tehát balra-jobbra. Sűrűn nézz a tükörbe, parkolásnál felváltva használd a hátranézést és a tükröket. És Ha parkolóban mentek, ott mindig jobbkéz szabály van! Engem ezért is húztak meg...


Sok sikert!

2011. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ne izgulj engem ma húztak el másodszor.
2011. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Második válaszoló tanácsát érdemes megfogadni. Én ilyen bagatell dolgokkal egészíteném ki: indulás előtt tükör, index, de nem árt a tükrök beállításával kezdeni. Tükörből hátranézni kevés. Tekergesd a fejedet, az a biztos. Az ötvenet pedig ne lépd túl a városi forgalomban! Sok sikert, menni fog! Hidd el hogy meg tudod csinálni!
2011. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem azt mondták, hogy ha nagyobb úton megyek városban (pl.: 4 sávos) akkor ott nyugodtan mehetek 55-tel.
2011. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

nem kéne izgulnod ha fizetnél, (jatt) én is így csináltam anno, és 33 éve balesetmentesen vezetek. 52F

fogadd meg.

2011. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok tanácsot és bíztatást, nagyon kedvesek vagytok!:-)


Másodiktól kérdezem: parkolóban mennék? Oda miért visznek? Vagy arra gondolsz, ha meg kell csinálnom a tolatva parkolást két autó közé?


Fizetni nem fogok, ha akarnék se tudnék, ugyanis az oktatóm nem híve az ilyen úton szerzett jogsinak. Megmondom őszintén én sem szeretnék pénzért vett jogosítványt kapni, ha meg akarnak húzni húzzanak (ha látom hogy jogosan), de annyi idiótát látni az utakon, nem akarom, hogy később én is így vezessek... Bár oktatóm szerint nő létemre egész jól vezetek.

2011. nov. 23. 20:16
 7/18 A kérdező kommentje:
Ti amúgy mivel nyugtattátok meg magatokat annó a vizsga előtt? Én nagyon félek, hogy remegni fognak a lábaim:$
2011. nov. 23. 20:17
 8/18 A kérdező kommentje:
Úristen meghalok, nem bírom:S
2011. nov. 23. 20:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Parkolóba is valószínűleg mentek parkolás miatt. Hallottam olyat, hogy a lány betolatott, és azért buktatták meg, mert tolatva állt be, és a vizsgabiztos azzal az indokkal buktatta meg, hogy bevásárláskor hogyan fogja berakni a szatyrokat. De ettől ne félj, inkább kérdezz. Amúgy én is izgultam, de ahogy elindultam, onnan nem volt gond, a vizsgabiztos vicces volt, és röhögcséltem. Bár, 2x megbuktattak...
2011. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A vizsga előtt 1 perccel is izgultam de amit beültem elfordítottam a kulcsot, egyből a vezetésre koncentráltam és megszűnt a feszültség. Próbáld kizárni a VB-t és csak a vezetésre koncentrálj.
2011. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!