Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Alfa Romeo 159-et venni?

Megéri Alfa Romeo 159-et venni?

Figyelt kérdés
Azokra is olyan sokat kell költeni mint a régebbi Alfákra?
2011. dec. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

nepitelet.hu

itt mindenki le fogja húzni, mert olasz. Nekem kifejezetten tetszenek a 159es alfák, és gondolkodtam is egy esetleges cserén :)

2011. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megéri, holnap (ma) kifejtem miért.
2011. dec. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olaszt vagy franciát véletlenül se!
2011. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagyon hülye!!!
2011. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megéri ilyet venni!

Nagyon szép,kategóriája egyik legjobb futóműve és kormányzása,jó motorok,szép belső tér.Mégbizhatóbb mint a régebbi alfák,de erre is kell költeni mint a többi prémium kategóriás autóra.

2011. dec. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ismerősöméknek is alfájuk van, de annál az autónál egy szarrá kopott trabant is többet ér! Minden hónapba van vele valami "nyű"! Több mint 10 éve meg van nekik, nem hajtják agyon, de már annyi pénzt bele öltek a javíttatásba, hogy abból már egy normális autót is tudtak volna venni! Ha az előző tulaj nem is foglalkozott vele, akkor is amennyi minden lett már azon javítva, szerelve és még mindig egy rakás szar, ott már nem a gazda a hibás! Én is csak azt tudom mondani, hogy Olasz autót soha! A Franciát meg van aki dicséri, van aki nem.
2011. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értő olvasás megy? Segítsek? A kérdésben Alfa 159van, amit 2005 óta gyártanak. Amiről te beszélsz az meg 2001 előtti.... köszönjük a hasznos információt :)
2011. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!