Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen DS3? Megéri az árát?...

Citroen DS3? Megéri az árát? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az 1.6 THP Dsport-ot (156 LE) néztem ki magamnak, nagyon jó kis sportos járgánynak tűnik, szuper motorral, nagyon jó menettulajdonságokkal, alacsony fogyasztással. Sebastien Loebnek is ilyen van a WRC-ben :) :) :) Na jó persze tudom, hogy az a racing tipus, meg nem gyári természetesen, de akkor is.


Nem volt még dolgom Citroennel sajnos, de nagyon sok jót olvastam erről az autóról, akinek ilyen van, attól is csak dicséretet hallottam. Mennyire megbízható? Szervíz / alkatrész költségek milyenek?


2011. dec. 2. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát hogy megéri az túlzás, ugyanis ilyen méretű autót (C3-ast) egy millával olcsóbban kapsz. Ha a Minihez hasonlítod, akkor persze megéri. Én dízelben venném, valahogy a PSA nem a benzinmotorjairól híres. Egyébként sok sikert hozzá, örülök, hogy végre valaki nem német hulladékokat akar venni, hanem egy olyan autót, ami egyéniség!
2011. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
olaszt vagy franciát soha!! (tapasztalat)
2011. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt tapasztalom, hogy ár érték eladás használatot tekintve nagy kár lett volna életem bármelyik szakaszában németet venni francia helyett. Sosem volt vele problémám.
2011. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alfa MiTo QV - Ezt nézdd meg.
2011. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik (és van pénzed rá), vedd meg, ne hallgass másokra!


Vezettem már pár autót (jó nem olyan nagyon sokat), de a DS3 racing volt életem legjobb élménye (veri a peugeot RCZ-t, amit ügye kb. az audi tt-vel egy kategóriába sorolnak)...

Jó tudom az racing, Te meg a simát akarod venni, de szerintem nem rossz választás.


A "franciát soha" szajkózók 50%-a német elfogult (túlzottan) a másik fele pedig a régi mondókát fújja mind a mai napig függetlenül attól, hogy azóta a citroen szintet lépett (nem is kicsit)!


A franciák törődés igényesebbek ez igaz. De ha jó gazdája vagy....



Az meg gondolom nem titok, hogy a WRC autó nagyjából egyetlen egy dologban hasonlít az utcaira: a karoszéria formájában. Minden másban teljesen külön autó, köze sincs az utcaihoz, szerintem még az alkatrészek többsége sem kompatibilis... Ez tehát igazából nem mérvadó :)



Nézegesd a népítéletet, esetleg hívd fel a márkaszervízt hogy általánosságban kb. ezzel a típussal mi a tapasztalatuk.

2011. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nos egy Honda Civic Type-s és e között vacilálok. A Honda egy misivel olcsóbb, úgyhogy nehéz a döntés :)

2011. dec. 10. 15:39
 7/7 A kérdező kommentje:
A német autókról meg annyit, hogy eddig csak BMW-m volt, többet nem kérek, elég volt belőlük(e46, e90, e87).
2011. dec. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!