Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítványhoz...

B kategóriás jogosítványhoz orvosi alkalmassági?

Figyelt kérdés
A kérdés főleg a látásvizsgálatra vonatkozna... ilyen "táblás-leolvasós" szemvizsgálatokon nem szoktak túl jók lenni az eredményeim, mert enyhén közellátó vagyok. Na most a közlekedésben ez semmi problémát nem okozna, többször is ültem már anyósülésen, és prímán látom a megfelelő távolságból a táblákat, épp csak az alkalmasságin nem mennék át. Meg lehet-e "kenni" az orvost, vagy teljesen reménytelen a dolog? (Szemüveget nem akarok, kontaktlencsém pedig nem lehet.
2011. dec. 13. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos meg lehet, manapság az összes orvos megkenhető. Sokszor elég az is nekik, hogy magát a vizsgálati díjat kifizeted, ismerősöm és az összes csoporttársa a tanfolyamon úgy kapott orvosit, hogy: pénz kifizet -> 2 nap múlva megérkeznek az orvosik.
2011. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is szar a szemem ilyen leolvasós vizsgálatokhoz, én ismerős orvostól kértem igazolást. Egyébként meg az van, hogy csak szemüvegbe vezethetsz. Asszem.
2011. dec. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anyósülésről azért egész más....Nehogy már rossz szemmel átmenj a látás vizsgálaton. És még csodálkozunk a sok baleseten!!!! Mi az, hogy nem akarsz szemüveget?!

Azért a közlekedésben elég sok ember életét veszélyeztetnéd!!!!!!

2011. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nagyon jól látok de a suliban szoktak lenni vizsgálatok megmérik a súlyomat, vérnyomásom, magasságom, hallásom,és a látásomat nekem a jobb szemem tökéletes a ballal pedig egy picit nehéz leolvasnom de pl és úgy szoktam járni hogy úgy leszorítom a szemem hogy aztán homályosan látok és nem tudom leolvasni
2011. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2011. dec. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!