Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne egy kicsit...

Hogyan lehetne egy kicsit fokozni a teljesítményt?

Figyelt kérdés

van egy simson star blokkos romet pony-m azt szeretném ha kicsit erősebb lenne mit lehetne vele csinálni ami nem kerülne sok pénzbe? lécci valami ötletket, ja és azért szeretném hogy kicsit erősebb legyen de gyors is maradjon

eddigi adatai:saját gyártmányú kipufogó az olyan hogy kb.15cm-es a könyökcső és a kipufogo is csak 15cm hosszúsági és semmi fojtás nincs benne csak annyi hogy először a cső falának ütközik a füstje,első lánckerék gyári a hátsó pedig [link] ekkora a hátsó lánckerék, most lett dugó és gyűrűk cserélve már be van járatva de hogyha hátulra nagyonbb lánckereket teszek akkor a végsebessége kisebb lessz az meg nem lenne jó de én arra gondoltam hogy milenne ha hátulra raknék egy nagyobb lánckereket meg előre is egy nagyobatt akkor milenne vele?


2011. dec. 14. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

az a baj hogy idaig csak artottal a motor teljesitmenyenek.....a ˝sajat gyartasu˝ pufogot tepjed lefele rola mert az sz@rt se er........egy ketutemu motoron muszaly legyen folytas anelkul nem mukodik az oblites.....tehat a tuning kipufogoddal eleve csak gyengitettel a motoron.....a fogaskerekekkel semmi ertelme jatszani...2fele beallitast erhetsz el veluk

1)nagyobb vegsebesseg ,rosszabb gyorsulas

2)jobb gyorsulas ,kisebb vegsebesseg

Amugy meg mar annyiszor el lett itt is mondva,hogy felejtsetek mar el ezt hogy 50kobcentiből hozzunk ki ˝erőt˝......de meg raadasul ugy hogy ne fogyasszon tobbet,ne keruljon sokba az atalakitas........stb stb

2011. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én ezt nem tuning kipufogónak csináltam hanem nincs a bloknak kipufogója és csináltam egyet rá van fojtása is mert 2helyen ütközik a füst falnak
2011. dec. 14. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Konrady?


tegyél rá egy gyári kipufogót, sokkal jobb lesz vele.

2011. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azé csináltam rá mert nincs gyári

amúgy jól megy a gép csak azt akarom hogy erősebb legyen

2011. dec. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!