Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mindenkivel így van? Kb...

Takacsek kérdése:

Ez mindenkivel így van? Kb 1,5 éve vettem 1 házilag átépített jawa mustang-ot. Akkor feltettem 2 adás-vétel oldalra és azóta nem vitték el. Abbe csak az a kérdésem hogy ez normális hogy ennyi idő unán nem viszik el vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy normális és az is lehet, hogy nem.

A Jawa Mustang piaca itthon eléggé csekély. Használós, járkálós motorként majdnem teljesen ismeretlen, mert nálunk a Simson volt az 50-esek csúcsa, tehát akinek olcsó, váltós motor kell, az nem fog Mustangot keresni.

A veteránosok, esetleg a típus szerelmesei keresnék ugyan, de nekik meg nem házilag átépített motor kell, ők olyat keresnek, amivel még lehet mit kezdeni. Vagyis ha innen nézzük, akkor a motorodnak gyakorlatilag nincs piaca, azért nem viszik el, a hiba nem a te készülékedben van.

Persze ha nem teszel meg mindent, hogy hatásos legyen a hirdetés, akkor te is hibázol. Ha kis látogatottságú az oldal, rossz kategóriában van, irreálisan magas az ár, túl kevés az információ, nincs fénykép (vagy ami van, az rossz) és igénytelen benyomást kelt a hirdetés (buta eladóra utaló, helyesírásilag hibás, formázatlan szöveg, idétlen fényképek), akkor ne várd, hogy rátalálnak.

2011. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
linkeld a hírdetést én megnézném :D
2011. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a tied a vateráról az 50 ezer forintos akkor ne is álmodj hogy megveszi valaki annyiért:DHa nem akkor azért nem mert jól írta az előző válaszadó hogy nincs kereslet nekem van 1 de én csak a márkaszeretetből vettem meg nem volt pénzem simsonra de az enyém teljesen gyári 30 ezerért vettem.Meg ha mit tudom én egy fiatal venni akar egy mustangot akkor úgy is kikéri az emberekt véleményét és azt mondják neki ,hogy rossz,ne vedd meg meg ilyeneket hogy nekem si volt de nem volt jó meg azért vettem mert nem volt pénzem simsonra stb...Apám is ellenezte mert már akkor rossz volt mikor gyártották meg ez azonnal volt raktárról nem kelett várni mert nem vitték stb...Én ennek ellenére nagyon szeretem:) És jó hogy nem hallgattam senkire
2011. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ, kirakok róla 1 linket és onnan már könnyeb lesz választ küldenetek :)

[link]

2011. dec. 17. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
lealkudnám ha lenne pénzem az 50eureset 35-40re és akkor simán vinném :D
2011. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A motor úgy önmagában eléggé szerencsétlenke: ebből Mustang már sosem lesz, legfeljebb a motorblokkot és a két kereket lehet használni. Meg talán a hátsó villát. Így, ebben a formájában nem túl szép és nem is alkalmas a közúti közlekedésre: hátsó lámpának nyoma sincs, a sárvédők nincsenek fenn, így nehéz lesz vele motorozni. A kidolgozása meg olyan, amilyen, nem tűnik jónak.

Mindehhez jönnek a botrányosan rossz képek: nem volt jó ötlet sötétben fényképezni. Ráadásul a képek közül az első, a harmadik, az ötödik és a hatodik teljesen értelmetlen: vagy homályos, vagy olyan részletek látszanak benne, amikre semmi szükség. Kell hozzá hat új fénykép világosban, normális szögekből, jó beállítással. A motor bal oldala például egyáltalán nem látszik, de a jobbot több szögből is megnézhetjük és van fotó a lámpába épített kapcsolóról. Pedig ilyen képekre semmi szükség.

A szöveget is helyre lehetne egy kicsit pofozni, a jó helyesírás azt a benyomást kelti, hogy értelmes az eladó.

Ha már másfél éve árulod a motort, igazán lehetett volna időd arra, hogy összerakd (nem nagyon, csak a sárvédőket tedd fel, hogy egésznek tűnjön), megtakarítsd és valamikor nyáron, mikor szépen süt a nap, lefényképezd. Ha ezeket nem teszed meg, a jelenlegi formájában ítéletnapig sem fogod eladni, mert a hirdetés alapján nem sok jóra lehet számítani a motortól.

2011. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Simán be tudom indítani csak mikor ezt a képet készítettem, akkor még nem szedtem szét a blokkor, hogy felhúzzam benne a rugót, ugyanis ha lenne 1 kis eszed, akkor tudnád, hogy ha a brúgókarnak nincs belül beakasztva és felhúzva a rugója, akkor minden rúgásnál lent marad a kar. Akinek meg megmutattam az nem azzal foglalkozott, hogy jaj rosszul ál a berúgó kar, hanem azzal hogy a motornak mik lehetnek a hibái, miért nem indul el. És a szaggatásról meg csak annyit, hogyha tudnál olvasni, akkor láthatnád, hogy KARBURÁTOR HIBÁS!
2011. dec. 18. 00:26
 8/9 A kérdező kommentje:
az uccso komi nem nektk szól csak volt 1 bunkó gyerek és azt osztottam ki, csak úgytűmik kitörölte a válaszát. a többieknek azért kösz :)
2011. dec. 18. 15:56
 9/9 anonim válasza:
Én ezt a motor már néztem mert keresgélek motort és nekem megtetszett nagyon csak az a baj h BAZ megyében lakok és nem tudnám Budaörsröl elhozni :S
2011. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!