Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb megvenni?

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

ez 350e ft és 1,8-as motor van benn


fogyasztásuk kb ugyanannyi

(olyan válaszokat nem kérek hogy ne vegyél ilyeneket meg semmi kötözködést nem szeretnék, a kérdésre kérem a választ köszönöm)


2011. dec. 17. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik jobb mint a másik de most komolyan. Arra hogy utána költs rá. Az elspvel műszakin át sem mész mert az első ablakokat nem lehet sötétíteni.

Én azt mondom gyűjts egy kis pénzt és vegyél egy fiatlabbat. Jól gondold meg milyen BMW-t veszel. És igen nekem nincs és nem is lesz elég az ami a családban van az is drága fenntartani.

2011. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőn szerintem jó undorító az ültetés és a küszöb is ocsmány. Az ablaksötétítés, ha van róla műbizonylat simán átmegy műszakin. A második alapból csúnya. Én amúgy ezek közül az elsőt venném, de kizárólag azután, miután szerelővel tüzetesen átvizsgáltattam az utolsó csavarig. Inkább egy teljes körű vizsgálatért fizess 5 ezret, mint 300-at egy olyan autóért, amire aztán ráköltöd még egyszer a vételárát, annyi baja van.
2011. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hirdetések alapján igen nehéz eldönteni. Mindkettő egy-egy "keménycsávó" autója lehetett, valószínűleg nem negyedikben, alapjáraton tötymörgéssel töltötték az életüket. Jónak tűnnek, de eléggé - hogy is mondjam szépen - óvatosak a képek, semmi gyanús részlet (rügyező sarkak, lelakott belső) nem látszik rajtuk. Egy alapos szemrevételezés sok érdekességet kideríthet. Az E39-nél kicsit ügyeskedni kell majd műszaki vizsgán (az első oldalablakok fóliázása nem jó játék és az utólagos beépítésű fényszórók is ismeretlen eredetűek), de a másik is tartogathat meglepetéseket.

Nagy különbség nincs a két autó között, valószínűleg mindkettő a szokásos "telepi" autók hibáit hordozza, viszont mint minden ilyen autót, ezeket is különös gonddal kell átvizsgálni, mert néha meglepő hibáik lehetnek.

2011. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 22:38

Hatalmas forma vagy, és igaz amit mondasz!

2011. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy a másodikban nem az eredeti motor van? Ha nincs lepapírozva, akkor ez az eredetvizsgánál is okozhat gondokat.


Én inkább még nézelődnék egy darabig.

2011. dec. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!