Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fél éve vettem egy Omega B...

Marci0328 kérdése:

Fél éve vettem egy Omega B 2.5TD-t! A napokban találtam a neten szintén egy olyan omega 2.5td-t ami olyan problémákkal küzd hogy valami leszívja az akksit leállítás után pontosan úgy mint a mienk! Ez típús hiba és javítható? Vagy teljesen VÉLETLEN?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy autó, semmi sem történik véletlenül. Valószínűleg javítás vagy valaminek a cseréjekor úgy lett bekötve valami hogy "álmában" leszívja az akksit. Ha nincs elég tudásod ahhoz hogy megkeresd magad a hibát, akkor autóvillamossági szakemberhez kell fordulnod hogy megoldja a problémát.
2011. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is omegám volt, 2002-es évjáratú és a rádió húzta le az akksit. Elöször mindenki a szines kijelzöt mondta, de a rádió volt a ludas..... nem olcsó
2011. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első kommentre annyit mondanék hogy nem egy villamosságihoz oda vittük de úgy tűnik nem kell nekik a pénzem.......egyszóval magamra maradtam! A rádió viszont megfontolandó mert ma cserélgettem a biztosítékokat addig ki volt szedve a rádió és amikor dugtam vissza a helyére akkor egyből kiolvadt a kicserélt biztosíték! Sajnos akitől vettem nem fordított rá nagy gondot mert össze vissza lógnak kábelek! Holnap leszigetelem az összeset elmegyek bontóba veszek ezt azt és majd kiderül! A nem olcsó alatt mit értesz? Márka szervíz kell neki vagy?
2011. dec. 20. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Lekapcsolt gyújtás mellett olvadó biztosítékok vagy szikrázás árulkodó jel lehet. :)

A rádiók nagyrészének kell állandó 12V hogy ne felejtse el a beállításokat, azon keresztül leszívhatja ha gubanc van a rádión belül.

2011. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bence_ ***** válasza:
Ha kivetted a gyújtás kulcsot várj,5-10 percet és mérd meg mennyit vessz fel az autó az akkuról. 0.1 Amper környékén kell lennie.
2011. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!