Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-ös motor 50-esként használ...

125-ös motor 50-esként használása mennyire kockázatos? Lent

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy 125-ös motort 50-esként. Nemtudom, hogy bemerjem- e vállalni. Valakinek volt már gondja ebből? Rendőrök mennyire kekeckednek, ha megállítanak egy ilyennel?

Őszintén megvallva 4 éve(lassan 5)megvan a jogsim(autóra is) és soha nem állítottak meg rendőrök se autóval se 50-es mopeddel és ezért merném bevállalni(olyan helyen lakok vagy én nem vagyok olyan célszemély akikre rászállnak vagy nemtudom). Akinek van tapasztalata e téren kérem ossza meg.


2011. dec. 25. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ennyire .:

[link]


Kb 30k lesz a tanfolyam.

2011. dec. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz játék...

Ha egyszer elkapnak, vagy akármilyen apró baleseted lesz (még ha nem is te vagy a hibás), akkor nagyon csúnyán megszívod.

A rendőrök pedig van, hogy a motorosokat igencsak szívatják...

2011. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
1 éve járok igy semmi balhé(kopp-kopp) és nekem kocsira sincs jogsim csak M-es...
2011. dec. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Épp elég gáz ez...
2011. dec. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

"1 éve járok igy semmi balhé(kopp-kopp) és nekem kocsira sincs jogsim csak M-es..."


Ha csak ennyi eszed van csináld nyugodtan!

2011. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 180cm3-is van 50-es papirokkal,1 évig engem se kaptak el,de amikor elkaptak azonnal kpm ellenőröket hívtak és az alvázszám alapján megtudták állapítani hogy nem 50cm3-is. Azt mondták hogy ez a motor vagy 125cm3-is vagy 180cm3-is. Én annyit mondtam hogy nemtudtam róla,végülis nem büntettek meg csak gyakorlatilag nem használhatom többet a robogót rendszám nélkül.
2011. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mostmár elég értelmetlen, egy szombati tanfolyammal leteheted az A1-et és akkor a lelkiismereted is nyugodt és nem is kockáztatsz.
2011. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ha csak ennyi eszed van csináld nyugodtan!"


mert neked most mi a bajod vele?

2011. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
tényleg nem éri meg, így hogy már ilyen gyorsan le lehet tenni hozzá a jogsit ha megvan a B. ha lebuksz, akkor kifizettetnek veled annyit, amennyibe a vizsga került volna. ha meg balesetet okozol vele, meg ugrott a b-s jogsid is
2011. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"mert neked most mi a bajod vele?"


Csupán annyi, hogy nem a semmiért van külön a két jogsi kategória! Ha egyszer "M"-re van jogsid akkor vezess 50ccm-is motort, azért mert arra tanítottak meg. Továbbá annyi vele a bajom, hogy nem szeretném, hogy egy ilyen hülye gyerek belém jöjjön (mivel én is motorozok) csak azért mert viszketett a pics.ja egy nagyobb motor után és nem tudta kordába tartani!

2011. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!