Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-ös motor 50-esként használ...

125-ös motor 50-esként használása mennyire kockázatos? Lent

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy 125-ös motort 50-esként. Nemtudom, hogy bemerjem- e vállalni. Valakinek volt már gondja ebből? Rendőrök mennyire kekeckednek, ha megállítanak egy ilyennel?

Őszintén megvallva 4 éve(lassan 5)megvan a jogsim(autóra is) és soha nem állítottak meg rendőrök se autóval se 50-es mopeddel és ezért merném bevállalni(olyan helyen lakok vagy én nem vagyok olyan célszemély akikre rászállnak vagy nemtudom). Akinek van tapasztalata e téren kérem ossza meg.


2011. dec. 25. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, ezek után mérlegelj megéri-e neked...


Én 2 évig 125/50eztem, soha nem állítottak meg, szóval tapasztalatom nincs ilyen téren. Azóta már eladtam :) és megvan az "AK" és egy hozzá megfelelő motor. Már nyugodtan motorozok.

2011. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok most kezdem motoron a 6. szezonomat szerintem megvan a tudásom hogy egy 125ös motoron üljek... 3 évet nyomtam 50esen előtte pedig 2 évig egy quad...
2011. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
bocsi rosszul irtam...nem most hanem tavasszal kezdem a 6. szezonom
2011. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A "szerintem megvan" és a "megvan" között van egy kis különbség...

Nem véletlenül van a tanfolyam és a vizsga és a szabályokat sem véletlenül hozzák.

2011. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát azon a tanfolyamon tényleg rengeteg midnent meglehet tanulni... a kreszem pedig megvan csak nem arra a kategoriára vizsgáztam de attol együtt tanultam azokkal akik a1re,a-ra vagy b-re mentek...
2011. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!