Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fiatalok körében miért gáz...

A fiatalok körében miért gáz olcsó fenntartású kis autókat vásárolni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és egyértelműen megfigyelhető a környezetemben, hogy aki olcsón fenntartható kis autót vesz, az rögtön le van hurrogva, hogy "húúúú annyié má audit is adnak". Én pl. 1,2 milláért vettem egy viszonylag fiatal dízel Corsát, persze ez nagyon gagyinak számít azok körében, akik ennyiért 3x ennyi idős 10x ennyi km-t futott, dupla ekkora motorral szerelt Audi A6-ot vennének. Persze csak vennének, ugyanis a fenti hozzáállás miatt jellemzően nincs rá pénzük. Nekem munkába járni kell az autó, azt pedig igyekszik az ember olcsón megoldani. Miért van, hogy amikor ennyire rosszul élünk, ez a hozzáállás még mindig lenézettnek számít?
2011. dec. 26. 09:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
69%
Csal addig gáz amíg elkezdik tankolni az audit =)
2011. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%

A többi 20 éves jellemzően nem dolgozik, hanem épp "továbbtanul", vagyis iszik, bulizik, csajozik, pasizik. Nekik anyuci és apuci tankolja a kocsit, és addig semmi se drága.

Másrészt nekik csak csajozni kell a "verda", és legfontosabb szempont, hogy milyen fekvés esik a hátsó ülésen.


Mit foglalkozol ilyenekkel?!

TE is pontosan tudod, hogy normális a hozzáállásod. Azért, mert most sokan elmantrázzák neked a miérteket, még ez nem fog megváltozni.

2011. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
51%
A helyedben énis egy bmw-t vettem volna ennyi pénzért már olyat lehet kapni hogy "megszólal". Persze kinek milyen az ízlése,nemvagyunk egyformák. Ha neked ez teszi meg akkor ez,nincs ezzel gond,nem kell mással foglalkozni. Mindennek megvan az előnye és a hátránya is,ha bmw-t vettél volna,akkor tankolhattál volna de viszont nagyobb lenne a büszkeséged,ha corsád van kevesett kell tankolnod,de nincs is olyan büszkeséged az utakon mint egy bmw-nek.
2011. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

Ki nem szarja le hogy ki mit mond?

Magamnak veszem az autót, nem pedig megfelelési kényszerből a cimborák véleményére alapozva.

2011. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
45%

Harmadiknak:

F@sz helyett autó? Érdekes hozzáállás...

2011. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lenne azzal nagyobb büszkeségem, hogy 3x többet fogyaszt az autóm, és közben állandóan javítani kell. Bocsi:)
2011. dec. 26. 09:56
 7/40 anonim ***** válasza:
79%
büszke lehetett volna egy olyan kocsira ami eszik 10litert,drága hozzá a szervíz, nem beszélve a biztosításról:) szerintem jól jártál ezzel a corsaval:) és ne figyelj az olyanokra akik lehurrognak:) te azért vetted a kocsit hogy használjad nem azért hogy csajozz vele meg versenyezz vele lámpától lámpáig:)
2011. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
42%
Ráadásul a BMWsek mind gyökerek,az Audisok meg maffiozók.
2011. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de ha bmw-d van,akkor abból azt szűrik le az emberek hogy igenis téged nem érdekel hogy mennyit fogyaszt az autó,te a minőségre mész,nem a fogyasztásra. Ha corsád van azis jó,egyáltalán nem gagyi autó,nem néznélek le az úton. De az ilyen 1000cm3-is gázüzeművé átalakított *zarevőket gyűlölöm.
2011. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%
teljesen jó a hozzáállásod. Meg azért azt is látni kell, hogy a legtöbb ember nem pár hónapra vesz autót. Fenn kell tartani. Lehet hogy a kis opel kétszer annyi ideig szolgál ki, mint egy ugyanolyan áron megvett bmw. Jah és feleannyiért. A normális nők lexarják hogy bmw vel, vagy opellel, vagy akár suzival viszed őket kajálni, vagy ide oda. Az utakon való normális közlekedésben mindegy mi van alattad. A szabály ugyanaz mindenkire. Ok, bizonyos helyzetekben jó ha van paripa a motortérben. De. Fiatalnak, első kocsinak tökéletes a választásod.
2011. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!