Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon lehet használni...

Magyarországon lehet használni olyan index lámpát mint az amerikai autókon van?

Figyelt kérdés
arra gondolok amikor nem egyben az egész villog hanem szépen haladva kifelé (Sequential index azt hiszem) persze sárga búrával http://www.youtube.com/watch?v=CKw-DO64XfM&feature=related
2011. dec. 26. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Jahj, mert már indexből is olyan kell mint az amerikainak! Mert ettől leszel menőbb! Már a sima nem felel meg.
2011. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kresz nem engedi.
2011. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves első miért baj az neked, hogy ez nekem tetszik?
2011. dec. 26. 14:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Csak egyszerű, borostyánsárgán villogó irányjelződ lehet.
2011. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet.Villog is ,sárga is,ha jól láttam a videóban akkor állítható az intervalluma.Nincs az a rendőr aki ezért büntetne,ha meg megállít ,átállítod normál egyszerre villogóra és megkérdezed mi a probléma??
2011. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam mint az utólsó válaszoló.

Lehet, hogy meg csinálom ilyenre.

2011. dec. 26. 16:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,eddig nem is tudtam hogy ilyen is van.A nem indexelőket sem állítják meg soha,akkor aki jelez csak kicsit másként ,azt sem fogják piszkálni.
2011. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Csak azt nem tudom. hogy lehetne ezt megvalósítani!

Autóvillamossági szerelő megcsinálja?

2011. dec. 26. 17:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Elvileg igen,de ugye kell hozzá legalább 3égős indexlámpa,vagy osztott ledsoros .Nézz meg egy egyszerű karácsonyfaégő sort, egy gyufásdoboznyi elektronikával változtatható az égők felvillanási sora és az egész 3ezer ft
2011. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet és büntetnek érte..Amerikából behozott autóknak az indexlámpa búráját mindig ki szokták-és ki is kell- cserélni sárgára mert anélkül nem lehet MO-n forgalomba hozni.


Ezt a villogós szart meg főleg nem fogod tudni lepapíroztatni,mivel még a sima villogós pirosat sem engedik mint ahogy írtam.

2011. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!