Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fejegységet érdemes venni?

Milyen fejegységet érdemes venni?

Figyelt kérdés
minél olcsóbban akarom megúszni, mivel csak az usb részét használnám így semmi extra dolog nem kell
2011. dec. 27. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van (SD és USB támogatás):


[link]

2011. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az a cél, hogy minél olcsóbb legyen, akkor valamilyen no-name márkát tudsz csak venni.

[link]

2011. dec. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak USB fontos, akkor nemis kell másik fejegység, mert bármilyen, akár gyári megteszi ha veszel mellé egy FM transmittert. Én 1700Ft ért vettem most tescoban, USBről is lejátszik bármit, a régi fejegységet rádióra kell csak kapcsolni, nulla kábelezés. Olcsó, egyszerű.
2011. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

aha, és ez az fm transmitter hogyan kommunikál a gyári rádióval? nem nagyon ismerem így sok mindent nem tudok róla.

Látom hogy azért ezt is lehet venni elég drágán, mi lehet a különbség egy drága és egy olcsó között?

2011. dec. 27. 11:42
 5/6 A kérdező kommentje:

kicsit olvasgattam róla és hát lehet hogy mégis egy fejegység jobb lenne, mivel néha zavaros a jel meg mégis azért szerintem jobb minőséget lehet elérni egy olcsó gagyi usb-s fejegységgel mint egy transmitterel.

de azért nagyon köszönöm és végül is nemvolt rossz ötlet

2011. dec. 27. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Transzmitter rádió adást sugároz, tehát úgy fogod mintha egy sima rádió , pl Juventus lenne, de az szól amit te játszassz le épp pendriveról. Nálam semmi zavar, semmi sistergés, szépen szól. Jól MP3 sose fog szólni. (1700Ft ot egy próba is megér, majd rájössz, hogy bevállt és nem kell fejegység 10szer ennyiért)
2011. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!