Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ TS 125 vagy MZ ETZ 125? Ti...

MZ TS 125 vagy MZ ETZ 125? Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy dilemma lenne nekem. Mindkettő tetszik. Talán TS ha találnék egy nagyon szépet. Régebbi ugyan de olcsóbb is.


[link]


Ha lenne fölöslegben pénzem eztt lehet el is hoznám :D Nagyon szép.

2011. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ts párti vagyok de az Etz is tetszene ha nem lenne olyan k**va ronda a tankja.

Etz már kicsit fejlettebb de műszakilag és teljesítményben sok különbség nincs köztük.

2011. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
TS, a formája miatt.
2011. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm


Nekem mindkettő tetszik, csak nem vágom melyik a megbízhatóbb, melyikhez találok könnyebben alkatrészt.

2011. dec. 28. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek öreg gépek, a megbízhatóságuk a korábbi tulajokon és az általuk felhasznált alkatrészeken múlik. Ha valaki csak úgy találomra szétszedte, összerakta, ezt-azt cserélt, ami éppen eszébe jutott, akkor lehet hogy szivatni fog a masina.

Ha hozzáértő csinálta, akkor lehet nagyon problémamentes is.


Utángyártott alkatrészt kapsz hozzájuk, sok van belőlük, szóval bontottat is tudsz venni, persze legjobbak az eredeti alkatrészek. Emiatt persze drágák is és csak kéz alatt, börzéken tudsz hozzájuk jutni.


Tényleg egész jól néznek ki, lehet a Simsonomat elcserélem egy TS-re.. Kell valami kisebb is itthonra, munkába járásra elég lenne, hétvégén parádézni marad a T5H. :D

2011. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem etz 125 volt és full megbízható csak a karbija tömült el sokszor meg kiverte az olajat fent a beöntőnél de a 150-es is szintén.

Viszont gyenge, inkább ha teheted 150-est vegyél min.

2011. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Trophy az én szívem választottja. De a kettő közül inkább az ETZ. Bár Ts-em van...-.-
2011. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
egyiket sem mert mind a kettő nagyon gyenge
2011. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!