Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy benzines...

Mennyit fogyaszt egy benzines Mercedes Vito? (w638)

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy mik a tapasztalatok a benzines vito-król fogyasztás terén. Főként a 114es érdekelne, de minden egyéb hozzászólást szívesen fogadok.
2011. dec. 29. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
12 liter körül ( a spritmonitoron 1db benzines Vito van, az is 113as, az 11,5-et mutat).
2011. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisteherautót, benzinesben? A saját sírod ásod...

Rakomány nélkül átlagban 11-12 L körül számolhatsz. (rakománnyal + 1-2 liter)

A mercedes CDI motorok nagyon jók! Inkább egy dízel.

A cégemnél a cdi sprinterek 400-500000 km-rel az órában is gond nélkül mennek minden nap!!

Írj privátot nyugodtan.

2012. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen tudom énis, hogy a dízelek sokkal jobbak (korábban már volt egy 112cdi-m) viszont most kaptam egy ajánlatot egy gyönyörű állapotú benzinesre és nagyon olcsó. Ezért fordult meg a fejemben. Mégegyszer köszönöm! Megfontolandó, hogy meg merjem e venni a 112-es 8literes átlagja mellett :)
2012. jan. 6. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne válts benzinesre.

Megszabadulni tőle szinte lehetetlen. (ezért kínálják olcsón...) Kistehert, 100-ból 100 ember dízelest keres.

2012. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg hát céges autónak benzinest? annak nem lehet visszaigényelni az áfáját.
2013. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!