Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e olyan Opel bontó Magyaro...

Llaci89 kérdése:

Van-e olyan Opel bontó Magyarországon, vagy használt alk. Bolt ahonnét lehet rendelni alkatrészeket?

Figyelt kérdés

Opel astra alkatrészeket keresek, de ebbe a megyébe ahol lakok nem találtam még amiket keresek.

Létezik e olyan bontó vagy használt autó alkatrészbolt az országba ahonnét lehet rendelni alkatrészeket az autóhoz?

Ilyen oldalcímeket keresek...

Köszi.


2012. jan. 3. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Aukciós oldalakon érdemes kotorászni vagy a hasznaltauto.hu-n mert ott tucat olyan opel astra van amit alkatrésznek adnak el, és ha ügyes vagy lehet letudod úgy zsírozni a dolgot hogy egy adott alkatrészt megkapj. Egyébként opel astra alkatrészeket gyakorlatilag minden sarki bontóban lehet kapni elég olcsón mert annyi ilyen autó van az országban hogy csak úgy dobják utánad Én anno vettem egy lerohadt opel astrát főleg amikor a szakmámat tanultam, és azon gyakoroltam, tehát bontókat jártem és vettem rá mindig elemeket, pl a teljes műszarfalat kicseréltem, két ajtót meg a tükröket, és az alvázat is helyre pofoztam és még egyéb apróságok. Budapesten, volt egy bontó ahol szinte fillérekért vettem egy egész lámpabúrát előlre hátulra meg ablakokat is. És ezekért összesen 10.000 Ft-ot fizettem mint máshol ezekért kb 25-30 ezret is elkérhettek volna. A bontó pontos helyére már sajnos nem emlékszem mert oda egy haverom vitt még el annó 7 évvel ezelőtt.
2012. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg írd le ide hogy mire van szükséged mert lehet így többen is tudnak majd pontosabb választ adni és hátha én is tudok mondani valamit hogy hol nézd meg.
2012. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

és itt van : Futárszolgálat


Futárszolgálat igénybevételével lehetőség van a weboldalon kiválasztott termékek kiszállítására és utánvétel történő fizetésére. Ezzel kapcsolatban érdeklődjön a fenti elérhetőségeken.

2012. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán van
2012. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
www.mopel.hu
2012. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!