Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasonló európai autót keresek?...

Hasonló európai autót keresek? (bővebben lent )

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a régebbi illetve az újabb típusú amerikai autók fölég a a Lincoln Continental,Dodge Charger/Challenger ,Chrysler 300C . Ezeknek leginkább ez a hosszúkás téglalap alak tetszik .Az a baj ,hogy ezeknek az autóknak nagyon nagy a motra 5000-7000 cm3 . Tudtok e ezekhez az autókhoz hasonlóakat kisebb motorral, európai változatot ?
2012. jan. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt, Európában kicsit más volt a formatervezés, az itteni szemnek a kicsit keskenyebb, nyúlánkabb autók tetszenek. Ilyen jókora tepsiből nem is sok jut eszembe. Ehhez hasonló nagy, lapos autók voltak a Mercedes W118-asok és W126-osok, illetve a BMW E32-esek és E38-asok. Viszont ezek kisebbek, keskenyebbek, "európaibb" formatervűek. Szintén nagy, lapos autó a Jaguar XJ, még a fenti kettőnél is látványosabb, de az meg jóval kisebb az amerikai bálnáknál. A maiak közül igazán jó alternatívát nem tudok, mert ez a nagy, elnyújtott forma ma már eltűnt a piacról.
2012. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kimerítő választ ,nagyon hasznos volt ! :)
2012. jan. 6. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Volvo 8xx, 9xx
2012. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Chrysler 300c-t vagy Charger-t lehet kapni kisebb motorral is, mivel az európaiakra is gondoltak. Nekem is tetszenek ezek a nagy dögök és ha utána nézel, már viszonylag olcsón hozzá lehet jutni ezekhez a dögökhöz.( na ja kinek mi az olcsó:D ) Mindenképp keress rá. :)
2012. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, Sokat keresgéltem csak én olyan maximum 2000cm3-ű motorral rendelkező autót vennék . Csak ezek a nagy dögök annyit fogyasztanak mint egy tank :)
2012. jan. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!