Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót keresek-van ilyen?

Autót keresek-van ilyen?

Figyelt kérdés

A szempontok: max. 1.2 MFt, keveset fogyaszt, jól megy, pofás kívül-beül, kb. alsó-középkategóriás/középkategóriás helykínálat, max. 10-12 éves, tetőablakos, klímás, olcsó alkatrészes, sőt, megbízható.

Német autókat preferálom, egy épített TDI-re gondolnék, csak éppenséggel azok ritkák eladósorban.


2011. dec. 2. 13:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
Opel astra G jó autó csak a tetőablakod hiényzik belőle meg kicsit lassó(90LE) de ha ráköltesz 100ezrte kihozhtsz 160le t is 7literes fogyasztással
2011. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Opel Tigra.

Német,800 ezer és 1 millió körül van az ára(asszem),keveset fogyaszt,a kis mérete miatt fürge és gyors.Elvileg kell benne lennie klímának és tetőablaknak.De lehet ezek csak bizonyos modellekben vannak.A megbízhatósága olyan mint a legtöbb 90-es évekbeli Opelnek.Ja és szerintem pofás is.

2011. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jah, igen: azzal nem számoltam, h az, h "jól megy", igen szubjektív.

Opel-t akkor vennék, ha nem tellene buszjegyre.. :)

Tigra valóban pofás, csak nem megy, cserébe sokat fogyaszt- tudom, cimborámnak van: '97-es, lakkfekete, 1.6 16V, fullos a maga nemében, bitang nagy tetőablakkal.. 400-ért odaadná, de nem kell senkinek.

Erről ennyit..

2011. dec. 2. 14:25
 4/17 A kérdező kommentje:

Amit elfelejtettem: elsőnek-mi az a 100 ezer forintból megvalósítható tuning, ami 70 lovat hoz egy G-Astrába?

Pláne 7 literes fogyasztás mellett..

Kíváncsivá tettél.

2011. dec. 2. 14:26
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ennyit találtam így hírtelen, remélem segített.

2011. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezek az erőtlen 1.6-osok csak benzint zabáltatni jók.

Nem lesz könnyű menet..

2011. dec. 2. 14:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezekkel az adatokkal nekem 3 autó jutott eszembe, Skoda Octavia, Ford Mondeo és talán még a Golf. Igazából bevallom őszintén túl sok tapasztalatom nincs ezekkel az autókkal, de az általad megadott paraméterek alapján ezek jutottak eszembe.
2011. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 dizus ***** válasza:
54%
1.2M,TDI,keveset fogyaszt,jól megy(nem úgy mint egy erőtlen 1.6-os)!Kisbarátom ne a segítőket hurrogd le,hanem lásd be hogy a pénztárcád és az igényed külön szobában alszik!
2011. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az imént találtam egy Seat Toledo-t a hahun: 2002, gyári 150Le/320Nm, 6 seb., aut. klíma, stb. bár tetőablak nincs, de iylen lesz az én autóm.

Kisbarátom..kösz a segítséget, Arc..

2011. dec. 2. 20:31
 10/17 dizus ***** válasza:
Na találtál megbízhatónak egy PD TDI-t.Ez fog olyan jól menni mint a pörgős 1.6-osok.Jó a PD TDI csak üzembentartónak mindenképp a szerelődet írasd be!
2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!