Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek melyik a nyerőbb?...

Nektek melyik a nyerőbb? Volkswagen vs Seat!

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,a többségnek melyik autó jön be jobban,és miért!Összehasonlítás is lehet!Miben jobb a VW mint egy Seat és fordítva...
2012. jan. 6. 21:25
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Legyen mondjuk ez a Seat:

[link]

És ez a VW Golf:

[link]

2012. jan. 6. 21:32
 2/31 anonim ***** válasza:
Elmondom neked hogy a Seat a VW tulajdona szoval nevezhetjük olcsó VWnek eztis mint pl. a Skodát,viszont akkor a VW-t meg nevezhetjük olcsó Audinak mivel azis ebe a tulajdonba van
2012. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Most tekintsünk el ettől!Egy egyszerű összehasonlítást kértem,és hogy kinek melyik jön be jobban!
2012. jan. 6. 22:16
 4/31 anonim ***** válasza:
51%
Aki akar egy szép VW-t az vesz egy Seatot! Ennyi! Tök ugyanaz a kettő technikailag.
2012. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szerintem a VW szebb,sőt...
2012. jan. 6. 22:43
 6/31 anonim ***** válasza:
Erős túlzás bármelyik új VW-t szépnek mondani a kategóriatársakat tekintve.
2012. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kettő, csak más névvel. A VW-nél kicsit többet kell fizetni a márkanév miatt...
2012. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
Seat Exeo kombi
2012. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést,mert mindenkinek más tetszik,tehát más az ízlése!Ismerek sok VW fanatikust,és szoktak találkozókat is ezervezni.Egyébként a Golf volt már az év autója is...vajon miért?Mert annyira sz*r lenne?Nekem is Golfom van,egy szép 3-as,és nagyon büszke vagyok rá!Jól megy,sokan irigylik,és már vevő is lett volna rá bőven,de hát nem eladó!
2012. jan. 6. 23:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!