Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvennem...

Szerintetek megéri megvennem ezt az autót?

Figyelt kérdés

[link]

Ha tudtok írjatok hogy esetleg mi az ami nem jó benn vagy mi miatt érné meg.


2012. jan. 7. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez kereskedőtől van.
2012. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az autó a kilencedik évét tapossa, a kilométeradatot szemérmesen elfelejtették közölni, tehát jóval 100 felett lehet. Ne a színébe szeress egy autónál.

Olyat próbálj keresni amelyik keveset futott, nem mindenkinek van pénze benzinre viszont néha kell az autó. Ez a modell két évvel fiatalabb, 80-90ezer garantált km-el kerül ennyibe.

2012. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Forgalomból ideiglenesen kivont magyar okmányokkal"

Miért vajon?

Szerintem az 1.4-es motor kicsi ehhez a kasztnihoz.

2012. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egy kilenc éves autó barátilag sem ér ennyit.
2012. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Miért van kivonva forgalomból?

Mert kereskedő árulja! Minden kereskedő kivonatja ideiglenesen, csak mások ezt elfelejtik közölni a vevővel, és csak az utolsó pillanatban derül ki, hogy át kell íratni az autót mielőtt elviszed.


Miért baj az, hogy kereskedő árulja?

A kenyeret is kereskedő árulja, mégis megveszed!

2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem rég vettem egy 2003 -as swiftet 350ezerért.Hasonlo adottságokkal,mint az általad kinézett autó.Ezt csak viszonyitásképp irom.Tudom,hogy a Peugeot többet ér és nem ugyan az a kategória.Na de ennyivel többet?Kiváncsi lennék a kereskedő mekkora hassonnal dolgozik.
2012. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én mindeképp megnézném, hogy Németországban mennyi ez a kocsi és meg mennyi lenne itthon forgalomba helyezni...

de amúgy azt szoktam mondani próbálj lealkudni akár 20%-ot és akkor marad pénzed az esetleges szervizelésekre is. De kalkuláld be azt is, hogy ez a kocsi pont alattad lesz 10éves és akkor nagyot fog zuhanni az ára

2012. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Hogy mekkora haszonnal dolgozik a kereskedő? Hidd el, hogy százalékban jóval kisebb rajta a haszon, mint a boltosnak a kiflin! Azt hiszi a sok irigy, hogy az autókupecek élete csupa játék és mese. Meg kell próbálni tessék! Itt a lehetőség, senki nem tart vissza, hogy te is nagy haszonnal adj el olcsón vett autókat!
2012. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na most pont mellényúltál,mert autókereskedő voltam.Már nem csinálom,azt most nem részletezném,hogy miért.Én attól függ mennyi hasznot tettem az árra,hogy mennyiért sikerült hozzá jutnom az autóhoz.Volt,hogy 200 ezret is kerestem egy autón,de volt,hogy csak 20 ezret.Gondolom más kereskedőnek is változó a profitja.
2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kereskedőtől soha!
2012. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!