Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné ezt...

Szerintetek megérné ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Vennék egy ismerőstől egy babettát 9 ezerért gyári teljesen csak az első sárvédőt kellene lefújnom az nem sok és utána eladom jóval drágábban mivel ez 28-as így nagyon ritka már.
2012. jan. 8. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó, akkor 25-30 ezerért biztosan elviszi valaki. Legalábbis ennyiért már van a HAHU-n...
2012. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tényleg motorikusan kiváló csak az első sárvédőt kell lefújni.
2012. jan. 8. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg! Babetták mind 10 ezerért mennek! Aki 20, meg 30 ezret kiad rá az hülye. Vedd meg, csináld meg és használd. Babettán már pénzt nem lehet keresni.
2012. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az elképzelésed nem rossz.....nekem is volt, tudom...csak...ma már sokkal jobb gépre vágyik minden benzinnel beoltott emberfia...

...vagy megveszed, és használod a végtelenségig ahogy van, vagy megveszed, tökéletesen eredetire kiglancolod az utólsó csillogó csavarig, és egy szobasarokban gyönyörködsz benne.....én inkább egy herliben gyönyörködnék..


azért hívják ezeket a motorokat "sámlis" motornak...mert a tulaj nem használja, csak ül egy sámlin, és gyönyörködik...ami egyébként az egyik legkellemesebb érzés...

2012. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!