Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt alufelnit vagy...

Használt alufelnit vagy inkább új alufelnit vegyek?

Figyelt kérdés
Opel Corsa B-hez szeretnék tavaszra/nyárra/kora őszre alufelnit venni, de nem tudom milyent vegyek inkább.
2012. jan. 9. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs szegélyezve és tetszik mért vennél újat?
2012. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hááát mondjuk mert téli gumiból is újat vettem (: <-ez nem jó indok?! :D
2012. jan. 9. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz jó állapotút. ami tetszik és jó áron van, akkor felesleges újat venni.
2012. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs le zúzva nagyon megteszi a használt is, de a pénztárcádat is jobban meg kíméli!
2012. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az autó teljes értékének kb felét kiteszi egy új garnitúra gumistól.


Egyébként én nagyon a használt felni ellen vagyok, ugyanis nem elég a külcsíny, jó lenne ha az a felni kerek lenne, amit csak akkor tudsz megmondani biztosra, ha felraktad az autóra, kipróbáltad, és nem ráz. Én a legkisebb problémát is megérzem a felnin, ezért nem veszek minden gagyit rá. Inkább lemez legyen, de jól fusson.

2012. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár én is a lemezfelni mellett vagyok de azért ki lehet fogni használtan is igen jó alufelniket ha nincs padkázva és nem kell görgőzni akkor azért jobban megéri mint az új főleg(és ezt nem bántásból mondom nekem is ilyen korú autóm van) egy ennyi idős kisautóra.
2012. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!