Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor megtankoltam, helyrerak...

Amikor megtankoltam, helyreraktam a pisztolyt és épp megyek be fizetni, akkor már odaállhat az utánam következő autós?

Figyelt kérdés
Ugyanis tegnap nagyon mutogatott egy nő, hogy álljak már odébb. Ez egy kisebb kúton volt egyébként. Jól tudom, hogy a benzin kifizetéséig (lámpa villog) nem lehet új tankolást megkezdeni?
2012. jan. 12. 10:21
 1/8 anonim válasza:

Jól tudod, ha visszaakasztottad es villog, akkor márcsak kiütés(fizetés) után lehet folytatni a tankolást.

Úgyhogy ne izgulj, akár arrébb is állhatsz, amIg nem fizetsz, úgysem tudja elkezdeni/filytatni a tankolást.

Egy benzinkutas.

2012. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
folytatni
2012. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
új tankolást nem lehet kezdeni addig míg a kutas ki nem üti hogy rendezve, szal nem gond ha mutogat. Am ha hagy a sor annyit tehetsz, hogy előrrébállsz, így már ha fizettél, ő a helyedre álva tud egyből tankolni, de ez pár perc, szal kb mindegy. Viszont ha benn kvzol, ilyesmi akkor azért illik elállni a kút mellől.
2012. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antimod ***** válasza:

Általában ki is van írva, hogy addig ne menj arrébb, amíg nem fizettél, mert félreértésekre adhat okot.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem állok elébb,addig minek indítasm be az autót,hogy arrébbguruljak. Meg tényleg csak akkor tud tankolni,ha már kiütötték azt a kutat és én elmentem. Nem értem ,egyeseknek mi olyan sürgős , Mutogattam volna én a hölgynek szépen vissza....
2012. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítő válaszokat. Nyilván nem érdemes beindítani az autót azért a 3 méterért... bár kávézáshoz azért odébállok.
2012. jan. 12. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
igen megha beülsz és elindulsz a kutas eléggé azthiheti hogy menekülni akarsz fizetés nélkül...
2012. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mutogathatnak! Cég miatt kannákba tankolok,néha 600 litert is. (Dízel) Ez kb 20 perc. Utána bemegyek,számla,vásárolok ablakmosót,olajat,kefét,adalékot,stb.. Na,az utánam jövő aztán mutogathat. Hozzáteszem: maszek kútra járok,egy dízel kútoszlop van,nem tudok mit csinálni.. Minden kinyomtatott szállítólevélre megy,amíg az nincs kész,úgy sem tudnak tankolni.. Tehát magasról ..........
2012. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!