Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megtudja nekem mondani valaki,...

Megtudja nekem mondani valaki, hogy milyen ország ad ki olyan rendszámot, amelyiket fekete alapon arany színű betűk és számok alkotnak?

Figyelt kérdés
Ilyet még sosem láttam csak ma az autópályán és érdekelne.
2012. jan. 12. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Liechteinstein?
2012. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nekik FL-el kezdődik a rendszámuk, de ennek nem az volt. A Lichtenstein-i rendszámok valóban fekete alapon vannak, de én még csak fehér felírattal láttam. De lehet ez ilyen speckó rendszám volt. Esetleg más ötlet?
2012. jan. 13. 00:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ausztraliban Biztos !!!!! Sot rozsaszin hupikek es amit el tudsz kepzelni... max nem surun lathatod :)
2012. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú, köszi. Rákerestem az Ausztrál rendszámra Google-n és bár nem Ausztrál rendszámoknál találtam meg, de szerintem megvan North Calorina-i lehetett. Ezen a linken van a bal alsó

[link]

2012. jan. 13. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha erdekel: [link]
2012. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú ezek jók, és ezekkel legálisan lehet közlekedni tehát kiváltja a rendes rendszámot vagy ezek olyanok mint itt Magyarországon azok amik az autókban szoktak lenni, azoknak nem tudom mi a nevük, de sok kamionosnak van a szélvédő háta mögött.
2012. jan. 18. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott kell vizsgáztatni a kocsi és akkor kapsz oda rendszámot. Tehét itthon nem lehet olyan rendszámot szerezni sajnos:S
2012. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!