Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2.9-es dízel Ssangyong Musso-n...

2.9-es dízel Ssangyong Musso-nak hány hengeres a motorja? És tényleg Merci motor?

Figyelt kérdés

Igazi gyári Merci motor(és váltó), vagy csak licence alapján gyártották a Kóreaiak? Amúgy vélemények, tapasztalatok? Sokan szidják, a népítéleten viszont szinte csak jókat írnak róla. És óccsóó...:-)

Nekem teccik...

Kacérkodom a vásárlás gondolatával. Biztassatok léci! Vagy vegyétek el a kedvem...:-(


2009. máj. 25. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Írjatok is vmit léci...ezeket a linkeket már láttam...:-(

Saját tapasztalat, ismerős ismerősének van esetleg...:-)

Stb.

2009. máj. 25. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem van immáron 5.éve ,de benzines 3200 cm. A dízelt nem ajánlanám, nagyon lassú max 120 km/ h de tényleg ez a vége, iszonyú hangos, valóban 5 hengeres. Viszont a benzinesnek nincs párja, én nagyon szeretem. Tényleg mercedes motoros, az enyém 6 hengeres 220 le. Az a baj hogy nem egy ismert autó márka és idenkednek tőle az emberek. Én az enyémet most hirdetem eladnám, kihasználatlanság miatt. Ha érdekel írj és küldök képeket is.

2009. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!