Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez az autóhoz,...

Mit szóltok ehhez az autóhoz, ezt készülök holnap megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Tapasztalatok, javaslatok? Német autók felé hajlok de nagyon, alkatrész olcsó legyen ha esetleg cserélni kell valamit, kis motor , kis fogyasztás, kis biztosítás..


Mit gondoltok?


2012. jan. 13. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vedd meg. Csodát azért ne várj.
2012. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem várok lányomat akarom vele oviba furikázni! :o)
2012. jan. 13. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha (a korához képest) viszonylag rendben van, vedd meg bátran! Szerintem a 200ezres kategóriában a Corsa B a legjobb választás. Fillérekből fenntartható, szervizelhető és -bár nem túl kényelmes- meglepően nagy a hátsó lábtere, 4 ember elfér benne hosszabb távon is.
2012. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Ne vedd meg! SEMMIKÉPP! KERESKEDŐTŐL SOHA NE VEGYÉL AUTÓT!!! Akármilyen jó ajánlatot látsz, KERESKEDŐTŐL SOHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz kiskocsi, szép állapotban lehet,ára is elfogadható, egyedül nekem a kormányom nem tetszik az a védő"akármi", azt azonnal leszedném róla és inkább valódi bőrt varratnék rá. A légzsák jó pont. Az viszont nem tetszik, hogy az eladó már így a neten azonnal kikötötte, hogy: "ára fix, alku nem lehetséges." Ez nem egy vevőbarát hozzáállás, akkor inkább emelje meg az árat 40-50 000 Ft-tal, amit majd "nagyvonalúan elenged" de ilyet kiírni ...
2012. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én meg gondolnám, fényképen a csúnyából is lehet szépet csinálni!
2012. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21:23 autó vételnél nem a kormányvédő sorsa a lényeg!na meg nem a cd lejátszó!
2012. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem kapsz jobbat - vedd meg bátran,nagyot nem tévedhetsz.
2012. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerelővel mindenféleképpen nézesd át MEGVÉTEL ELŐTT! Szépen guruljatok el a kereskedővel, valamelyik messze lévő műhelybe, nehogy a haverjai legyenek a közeliek. És csak ha mindent rendben talál, akkor vedd meg. Én már szívtam be kereskedős autóval. Konkrétan életveszélyes volt! És mivel te a gyermeked akarod furikázni, szeretnélek ettől megkímélni!
2012. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én viszem magammal a saját szerelőmet.. köszi a tanácsokat!
2012. jan. 14. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!