Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar sok ember 500 ezer...

Miért akar sok ember 500 ezer forintból luxusautót?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször tapasztalom itt is meg máshol is, hogy max 500.000Ft keveset fogyasszon, sportos és fiatal autó és ne suzuki legyen mert az "papírautó". Az ilyen ember mit képzel? Komolyan gondolják az emebrek az ilyen autót? Pl.: megvesz egy széthajtott BMW-t és utána jön ide gyk-ra, hogy miért nem megy meg miért esett ki 120km/h-nál a motor. Na az ilyen emberek mit képzelnek mennyit ér az az 500.000Ft? Vagy ezek csak nekem "fúrcsák" meg idegesítőek?
2012. jan. 13. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Aláírom, így van. Viszont amíg ennyi fizetést kapok én is anyám swiftjével rohangálok, mert fele annyit eszik mint a BMW-m (1986-os 325i,saját becslés szerint 500E kilométerrel, romról újjáépítve, mielőtt jönne a pénzesgyerekezés). HA midnenki havi 500E-t keresne mint jobb helyeken egyet sem látnál, de addig is jobb a mint 3x megborított ezerkettes zsiguli, vagy a harmatgyenge kispolszki, műszakilag és vezetéstechnikailag is.
2012. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ezek szerint most azt hiszitek sokan, hogy én istenítem a suzukit meg, hogy nekem suzuki swiftem van. Hát sajnálattal mondom, de ebből egyik sem igaz :D
2012. jan. 13. 20:03
 13/19 anonim ***** válasza:
Dehogy hisszük, csak feljött a swift téma és megbeszéltük :D
2012. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Oké, mondom, soha senkit nem néznék le azért, mert Swiftje van, valszeg erre volt pénze. Ezt még a Suzuki is tudta, mikor legyártotta, hogy az fogja venni, akinek nem tellik jobbra.


Csak kezeljük a dolgot a helyén, tisztában kell lenni vele, hogy nem szabad vele csattani, mert akkor helószia.

2012. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%-os kolléga, ugyanarról beszélünk. :D
2012. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Swiftet elég sokan nem szeretik. Pedig jókis autó az :D

Amúgy ha belegondolnátok hogy pl egy smartal ütközöl frontálisan ott mi véd meg? Kaszni rádhajlik, ja hogy azon a 10sm-es helyen kinyílik a légzsák? jó... Suzukinak legalább viszonylag nagy az orra, elég sok erőt el tud az nyelni. Persze ha oldalról nekedmegy valaki akkor majd a tűzoltók kibányásszák ami maradt belőled.

Másik jó oldala meg hogy alig van holttér! Középső meg szélső tükörbe belenézel egy gyalogos se férne el a nem belátott részben.(éllére állítva se)

Persze ha lene pár millám feleslegesbe akkor inkább valami modern tankot vennék. De nincs. Szal jókocsiez :D

2012. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Aki ennyire fél az ütközéstől az vegyen olyan autót ami 10-es kazánlemezből van, tuti hogy a tank húzza a rövidebbet!:D
2012. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vállalni kell a kockázatot. Tudom,ha Stiftbe ülök,és csattanok,ránittölődik a kaszni a fejemre. De ha nem,akkor egy takarékos,igénytelen,megbízható autóm van. Ha nem látnám,nem hinném el mit művelnek egyes emberek a Suzukival.. Azt semmilyen fél millás "luxus" autó nem élné túl.. Ezért járok egy 16 éves kisteherrel.. :)
2012. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én meg azokat az agyatlan embereket nem értem aki suzukit vesz, mikor ennyiért vehet egy 190-es mercit, ami mindenben ezerszer jobb, ahhoz képest (futómű stb.) a suzuki tényleg nem autó, és mivel régi ezért filléresek az alkatrészek, "kicsit" nagyobb presztizse is van, és ötször akkora az élettartama mint a szzukinak nevezett ronda, tucat, életveszélyes, máramikormeggyártottásisszarvolt suzukinak. Ugyhogy akinek suzija van arrol egyből leveszem a "gondolkozását".
2012. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!