Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra b 2000 TDI gond (? )

Opel vectra b 2000 TDI gond (? )

Figyelt kérdés
Helló! Szóval a verdával beálltam az udvarra és sztenderre raktam 1 hétig.1 hét múlva indítanám,és pillanatok alatt lemerült az aksi.(gondolom én :riasztó vagy valami kóbor áram)Szóltam havernak guruljon mellém,oszt bikázzuk be.Pöcre be is indult mondom szuper na azért,és amint eszt ki mondtam a cimbora az ő aksiárol le is kapta a csíptetőt,gondolta elég ennyi.Persze hogy le áltt az opel,és utána már hiába probálkoztunk.Az aksit töltöttem 1 éjszakán át,jó is lett de semmi. Laikus szemmel aszt gondolnám hogy a fedélzeti számítógép letiltotta az indítást,de ez csak 1 gondolat. Szóval mi lehet a hiba, és ha lehet akkor megoldással.köszi. Megjegyzem: az üzemanyag kijelző akkor villant fel amikor beálltam az udvarra,de a kocsi nem áll lejtőn vagy emelkedőn.
2012. jan. 13. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, ha 1 hétig hidegben állt a kocsi, az aksi simán lemerülhetett kóbor áram nélkül is, rosszabb esetben cellazárlatos. Ha mentél vele, és megint nem indult, akkor lehet a generátor is szar. De lehet elektronika is, gyújtáskapcsoló, ha nem indul pl. Üzemanyag kijelző felvillan? Ezt nem teljesen értem. Ha gyújtást adsz, és ég minden check lámpa, akkor nem feltétlenül az aksinak van baja.
2012. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!