Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes pocakos vagyok és...

28 hetes pocakos vagyok és megrövidült a méhnyakam c/2000 re? Nem gond a séta az utobbi időben nagyon sokat kell sétálni? Baja nem lehet a babának? Nem lehet koraszülés miatta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 11:29
 1/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
szerintem a séta önmagában nem gond, de ha érzed, hogy gyakran felkeményedik a pocakod séta közben, akkor tényleg kevesebbet kellene. ha bírod, és nem okoz panaszt, nem fáj tőle a pocid, akkor 2000-nél még nem lesz semmi bajotok.
2011. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is C2000,csak én 15hetes vagyok..tornázok,minden nap+1 óra séta minden délután..
2011. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
A c2000 eg teljesen normális,tökéletes eredmény (amit nyílván tunál ha rákérdeztél volna,vagy utánna olvasol-és ezt most nem rosszindulatból) nekem az elejétől kezdve ennyi,és tornázok,szexelek,mozgok,takarítok stb.
2011. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na akkor nem értem. Nekem a 24-héttől c2100 as, meg keményedek de a doki ágy nyugalmat és magnéziumot adott. Most mi az igazság??
2011. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szucs oliver ***** válasza:

nekem 24 hetes koromtól 2100as eredményem van.most vagyok 31 hetes.28 heti ultrahangtól féltem nehogy valami baj legyen mert nem élek kimélő életmódot.

De szerencsére minden oké.

Szerintem nem kell ennyire felfújni, sétálj amennyi jólesik.

A lényeg a mértékletesség.:)

Boldog babavárást

2011. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A C-2000 teljesen zárt


A C-2100-nál kinyílt a külső méhszáj


A kettő teljesen különböző.

2011. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!