Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Jumper HDI szakértő?

Citroen Jumper HDI szakértő?

Figyelt kérdés
Vettem ősszel egy 2002-es 93kw-os Citroen Jumper 2.8-as HDI motoros dobozos kisteherautót és eddig nem volt vele baj,viszont most olyat csinál menet közben,hogy gázelvételkor felzúgó hangot ad és leáll!Ha ráadom a gyújtást rögtön,hogy újra indítsam,nem hallani azt a jellegzetes zúgást,amit adni szokott a nagynyomású szivattyú!Viszont ha várok vele vagy 10-15 másodpercet,akkor tökéletesen indul és mehetek tovább!Van mikor 1km-en keresztül leáll 4 alkalommal is,de van,hogy megyek vele 20-30 km is és nem áll meg!Alapjáraton álló helyzetben nem csinál ilyet és indulni is pöcre indul mindig!Már voltam több szerelőnél is,nem tudtak rá jönni az okára,elküldtek olyanhoz is,akinek van laptopos hibaolvasója,viszont sehol nem találtuk rajta a csatlakozási lehetőséget,pedig mindent szét bontottunk rajta!Szóval tudna valami ötlettel szolgálni,mi lehet a jelenség oka,vagy hol keresendő?Már a villamosság szerelő is át nézte,de nem talált semmi olyat,ami rendellenes lenne,viszont továbbra is meg-meg áll!
2012. jan. 17. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom van már benne km rendesen. Egy Fiat szakértővel nézesd meg. Bp. déli részén van egy Ducato szerviz és bontó. Na ők mindent meg tudnak csinálni.
2012. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
240000 van benne óra szerint,aztán hogy valós-e,azt nem tudom!Budapest meg sajnos messze van nekem,kb 240km,addig meg sajnos egy rémálom lenne eljutni vele odáig:(
2012. jan. 17. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!