Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e30 318IS -> traktor hang...

BMW e30 318IS -> traktor hang + rázkódás +?

Figyelt kérdés
elvittem a bömöst motormosásra , lemosták alul felül, nagyon szép , tiszta, pöpec lett , nemis volt baj a hazaúttal. Másnap beinditom, és 1-2 perc után elkezd rászkódni, és csopper feelinges traktorhangja van a kipuffogónak , amiböl erőteljes égett olaj szag árad. Nahmár most eddig se hangja nemvolt se nem ette az olajat se , mi lehet a baj vele? a Sportlégszűrőt letakartuk, oda viz nem mehetett, és mosás után henger vezérlőket is lehuztam kifujattam de nemhasznált... valaki valami tippet esetleg?
2012. jan. 18. 13:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Talán gyújtás hiba, nem megy valamelyik henger. Beázott elosztódedél, gyertya, ilyesmi, de csak tipp.
2012. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz, kéne szakvélemény, ami alátámasztja, hogy a motormosás nem szakszerű volt, utána azzal odamenni hozzájuk és legombolni róluk a javítás összegét.
2012. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
az a baj ezzel , hogy 1 baszott nagy táblára kivolt írva , hogy a mosás utáni esetleges károkért felelősséget nem vállalnak... akkor cumi ? :/ a másik meg az h egyik ismerőöm mosta le...
2012. jan. 18. 20:26
 4/36 anonim ***** válasza:
Nah jah. Szted miért írják ki? :D Pont ezért, mert magukban sem bíznak, ilyenekkel még egy csavart sem csavartatnék be! Amúgy ha ismerősöd, próbáld vele megbeszélni. Jól rábaszhatsz ezzel később. És mivel BMW, jó drága az alkatrész is.
2012. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
HA nem hengerenkenti gyujtotrafos akkor 100 szazalek az elosztofedel parasodott be(lusta voltam utanna nezni milyen konkretan) az egyem is csinalja de egy kis WD40 vagy barmi olajtartalmu spricc es tokeletes utanna.
2012. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszi Ladybird , akartam is írni neked privit, láttam már máshol is hogy értessz hozzá. Elismerésem
2012. jan. 20. 14:01
 7/36 anonim ***** válasza:

OMG!!!

Ez egy E30-as! Hogyan lenne egyedi henger gyújtásos? Meg drága az alkatrész? Ez a kocsi min 20 éves. Akkora idióták vannak itt, hogy az hihetetlen...

2012. jan. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Megjavult ?
2012. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Kedves Utolso aki nem en voltam: oda is irtam hogy nem neztem meg mert nem vagyok BMW guru es nem is erdekel, ebbol kifolyolag honnan talaljam ki hogy milyen a gyujtasa? Leirtam egy lehetoseget egy feltetelrendszer alapjan amely kielegitheti a kerdezo kivancsisagat, ezen feltetelrendszer alapjan ha ilyen marhasagokat irsz akkor TE Marha vagy vagy csak valaki mas irt a nevedben? Nem tudhatom de a lehetoseg fennal mivel nem ismerlek es nem is erdekel.
2012. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok BMW guru, de ha egy mód van rá nem beszélek f@szságokat. Illetve alap, hogy melyik az E30-as, ha nem tudod milsen az autó, akkor hogyan adsz tanácsot? Az az autó egyedi hengergyújtást messziről nem látott.
2012. jan. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!