Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindenkinek KÖTELEZŐ lesz a...

Mindenkinek KÖTELEZŐ lesz a RENDSZÁM CSERE?! Most mondta be a rádió, hogy 12 milliárd bevételt vár a kormány az egyszeri rendszámcserétől!

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 18:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam róla, de ha tényleg így lesz, elég gáz. :S
2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
38%
igen. Kellett nektek cigányt választani...
2012. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Rohadjanak meg ha ez igaz.
2012. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Most találtam:


[link]

2012. jan. 19. 18:25
 5/31 A kérdező kommentje:
2012. jan. 19. 18:30
 6/31 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, kb fél órája veséztük ki ezt a témát két haverommal is és persze a rendszám csere igaz 8500 Ft lenne ezt még én úgy ahogy lenyelem. DEEEE ha már rendszám csere akkor tuti hogy új forgalmit kell csináltatni és tuti biztos hogy újra le műszakiztatják velem a kocsit ahhoz hogy mindent megkapjak és nem azért mondom de a 8500-ból lesz 20-30 ezer ft is. Szóval nem tudom hogy ennek mi az értelme meg hogy valóban igaz e hogy már le kell, mert tudtommal még nem döntöttek róla. De azt sem tartom kizártnak hogy ez csak egy figyelem elterelés lesz hogy mindenki zene rágja magát közbe mégsem vezetik ezt be hanem helyette valami mást hogy ne tűnjön fel nekünk a dolog. Mert ha belegondolunk már nem egyszer volt ilyen. Szóval ha mázlink van nem lesz semmi belőle. De ha ezt úgy lenne kötelező hogy miután az illetőnek lejár a műszakija és viszi műszakiztatni akkor legyen csere is ha már itt tartunk addig meg felesleges mert úgy is csak feles lehúzások lesznek ebből azért hogy a drága minisztereink zsebre vágják a pénzünket. Sajnos itt tartunk már.....
2012. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

Erre annyit tudok mondani, hogy lehet, hogy pofátlan pénzbehajtás, ugyanakkor ha egy rendszámcserére (ami kb. 10k) nincs pénzed, ne autózz. Egy ekkora kiadás akármikor bejöhet még egy kisautónál is, egy defekt, egy elkopott fékbetét, bármi. Szal ezen nem szabadna h múljon semmi.


A nagyobbik gond az, hogy ezzel a 12 milliárddal nem leszünk kisegitve, főleg ha ez is valakinek, vagy valakiknek a zsebébe vándorol a végén.

2012. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
A rendszámtáblákat cserélnék, nem a rendszámokat.
2012. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy így belekérdezek de mikorra várható ez a rendszámtábla csere?
2012. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Amikor áttértünk a 3 betű 3 számos rendszámokra, akkor is csak az új autók jöttek ki új rendszámmal, az elveszett vagy megrongálódott rendszámokat cserélték újra, és a műszaki vizsga után kaptak az autók új rendszámot. Bár akkoriban más kormány volt...

Az is lehet, hogy most rögvest cseréltetik mindenkivel, mert kell a pénz a haver rendszámtábla gyártó üzemének!


A szégyen az, hogy kb. a felénél tartunk a kiadható rendszám verzióknak, így egyáltalán nem fontos az átalakítás! Régen is szó volt a területi rendszámokról, de elvetették a dolgot, mert feleslegesnek tartották!


Még arra lennék kíváncsi, ha majd veszek egy JNS rendszámú autót (Jász-nagykun-szolnok megye), akkor át kell-e majd rendszámoztatni, ha én pl. budapesti vagyok?

2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!