Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki hoz nekem benzint...

Ha valaki hoz nekem benzint Ukrajnából és eladja nekem akkor nekem lehet belőle bajom? és a rendőr ellenőrizheti? Vagy miből sejtheti hogy nem magyar a benzin (mert ugye nem nézi meg mindenkinek

Figyelt kérdés
bocs a több kérdésért :)
2012. jan. 19. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimész Ukrajnába teletankolod a kocsid és hazamész. Ez a legegyszerűbb!
2012. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NAV kontroll megállít, mintát vesz és elemzik. Másak az adalékok, a kéntartalom, szín. Ha nem volt regisztrálva a kocsid határon ( minden ki/be lépésnél felviszik egy datbázisba a rendszámot, óraállást, üzemanyagot stb), akkor bukta van.
2012. jan. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 diliske válasza:
Olyannal kell hozatni a benzint, akit a határon nem néznek (bennfentes) :D
2012. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb 0.1% esélye van hogy egy mezei autót megállít a hatóság és mintát vesz a tankból.De ha annyira parázol ,akkor kimész Ukránba,behozol kannában 10litert mert annyi legális,levámoltatod ,papírt elteszed a kocsiba és ,ha esetleg mégis mintát vesznek a tankodból ,azt mondod a 10liter ukrajnait most öntötted bele a tankba és megmutatod a papírt róla.
2012. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem elég, hogy itthon is mosogatólevet kapsz, még vizezett sz@rt is akarsz etetni azzal a szerencsétlen autóval?
2012. jan. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 liter kannában vámmentes. Ha levámoltatod, akkor nem olcsóbb mint itthon. Ha simán behozod, akkor is kapsz róla papírt, amivel igazolod, hogy a határon hoztad át.
2012. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
motorom van és más hozná nekem a benyát
2012. jan. 21. 16:53
 8/10 _Jessy_ ***** válasza:
# 5 Nem mindenütt "vizezik". Egyes kutakon xarabb a minősége, ezért kell jót találni. Mondjuk kezdőként ilyet nem vállalnék be. Ha pedig itt veszed meg, az valószínűleg jó. Gondolj bele, az aki 2000+ km-t húz le havonta emiatt az autójával, valószínűleg nem a szarat hozza át, mert az ő kocsija is azzal megy, és nem mindegy mennyi idő után krepál be a motor.
2012. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Láttad te már a záhonyi határon a tankereket? A nagyrészük régi szakadt 100as audi meg passat, amit nem nagy minusz ha elkoboznak a vámosok. Akad még pár lada, dinnyés merga. nagyon sokat áthozzák még a 92-est is és keverik 95 össel, mert a paraszt ezt is megveszi, csak olcsóbb legyen , mint a mol.
2012. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az szeretném, ha olyan xar benzint áruljanak, hogy egy magyar rendszámu autót se látnák meg a kútjainkon.
2012. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!