Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 97-es Fiat Punto 55S-ben van...

97-es Fiat Punto 55S-ben van gyárilag beépítve hangszóró?

Figyelt kérdés
Rádió nincs, de elméletileg elő van készítve. Ki mit tud erről?
2012. jan. 21. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Biztosan elő van készítve, 4 db hangszórónak a hely. Elől a műszerfal tetején a szélvédő tövénél két oldalt látható a hangszóró burkolat, kisebb méretű imbuszkulccsal kicsavarva a csavarokat, a burkolat alatt könnyen láthatók a vezetékek, hátul a kalaptartó két oldalán a csomagtartóból láthatók a vezetékek felül. Nekem az 1.2 SX-ben nem volt amikor használtan megvettem 15 perc alatt rá lehet kötni a 90 mm átmérőjű hangszórókat, ugyanis ez a gyári hely mérete
2012. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor elég lesz beszereznem 4 hangszórót, illetve antennát fejegységgel, és kész is.
2012. márc. 8. 19:58
 3/4 anonim válasza:
Nagyon szívesen! :) Azért a 9 cm-es hangszóróktól nem kell csodát várni, főleg basszus szempontjából, de ha normál hangerővel szeretne az ember egy kis zenét/rádiót hallgatni akkor szerintem megfelelőek. Nekem egy M.N.C fejegység van az autóban, amin csak usb és kártyaolvasó van. Tudom neked ajánlani, mert nagyon praktikus, hiszen nem kell cd-ket tárolnod és árban is nagyon korrekt. kb. 8-10.000 ft.
2012. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm, megnéztem, és hátul nem találtam meg az vezetékeket. Ez jelentheti azt, hogy kispórolták anno? Az nagy baj lenne, semmi kedvem az egész autót szétbontani a kábelezéshez.
2012. márc. 18. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!