Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régi yamaha dt utcai...

Egy régi yamaha dt utcai gumikkal túramotornak megfelelő?

Figyelt kérdés
vagy mit ajánlotok?gyorsasági, túra egyaránt jöhet.200ezer ft-ig.(az emzén erősen gondolkodom,de a simsont is utálom már,minden baja van:D )
2012. jan. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
MZ-t tudom ajánlani. Amennyivel többet eszik, annyival olcsóbb! Mellesleg ha ésszel hajtod, vigyázod, nem hagy cserben.
2012. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nas.. Nekem volt egy DT 80-am. Nem tudtam vele messzire eljutni. Az a baj ennél a típusnál hogyha elromlik akkor kicserélheted a blokk 98%át. Hiába javítgatod ha az első hiba kijött rajta az egész mint a dominó összedől és kijön a járművön minden. Amúgy a kinézete nem rossz.

Nekem sikerült egy olyat kifogni hogy nem bírtam 3 km megtenni vele mert mindíg volt valami baja. Ja és nem lehet őket újrafúrni ,ennek oka a vízhűtés. Én se hittem ezt el míg szét nem szedtem és meg nem láttam miért nem lehetséges ez.. Komplett hengerfejet kell rá venni dugattyúval ha elkopik. gyűrűt lehet cserélni de tördeli hiába cseréled.

2012. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én nagyon vigyázok a simsonomra, nem is mindig van baja,de idegesít,hogy nem mindig menetkész. Honda nsr-rel mi a helyzet? lehet,hogy mz lesz belőle amúgy,de nem szeretnék csöbörből vödörbe kerülni.Inkább hagyom a kocsisjogsit,legyen egy jobb motorom az árából...:D

Dt-s!

otthon szerelted?mert én nem mernék pl szétszedni egy nsr-t,de a simsont simán(bár utálom szerelni).A dt azért egyszerűbb egy nsrnél?

2012. jan. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!