Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék olyan autót venni...

Szeretnék olyan autót venni nemsokára amit jól lehet tunningolni! Pl: lada, skoda 120l, wartburg, trabant. Melyiket válasszam? Őszintén nekem a Lada a nyerő (2106-1 luxus lada:D)

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket válasszam?minden szempontból melyik a legjobb?Rendesen járni is fogok vele szal ne is hagyjon ott ut közben.
2009. máj. 28. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ladát az a tuti !
2009. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hááát ezek a kocsik már neccesek.... ezek bármikor otthagynak ha olyan kedvük van. A suzuki viszont nem !!!! Igaz nem 1 életbiztosítás de tuti nem hagy ott.
2009. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. Az egyik ismerősemnek is 2106-sa van, nagyon jó kocsi bírja gyűrődest, olyan 70 ezerért már elég jót tudsz venni,sztem a bontókban még biztos találsz.
2009. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 20:20 + 20:22 es vagyok a zsigulik sokkal jobbak mint a suzukik, úgy őszintén láttál már 20 éves suzukit üzemképesen? Biztos nem XD
2009. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a kommenteket! Én ladába gondolkodom jobban tuningolható ,tetszik és igen tényleg jól bírja a gyűrődést!Luxus lada....é láttam egy 1995ös évjáratút!!200ezer ft meg megcsinálgatom+átirás+biztositás+telitankolom és kb ott vok 500ezerbe de akkor viszont hm van egy jo kocsim csak sokat fogyaszt. Ami még jó autó és jol tuningolhato ami most van nekünk az egy opel astra f nagoyn jo kocsi sz.tem....átlag kocsi inkább de jó...Suzukit eszembe sincs venni egyrészt biztonság másrészt maga az autó nem jön be.:) De hát kinek mi:)
2009. máj. 28. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:

2106 os is jó de én ezt ajánlom neked

LADA 2107 !!Ez is olcsó és elég jól tuningolható és még alkatrészeket is lehet beszerezni olcsón.Suzukit nem ajánlom mert ugyan úgy cserben hagyhat ha nincs rendszeresen karban tartva és az alkatrész is drága de ezt csak azért írom mert az előttem hozzászóló ezt ajánlja.A többi autóból hát Trabantot nem nagyon ajánlanám főleg nem a 601 est mert nagyon lassú és nem nagyon szokták azt tuningolni max széthajtani.

Esetleg még a Wartburg de szerintem egy Ladát jobb tuningolni és még mindig népszerűbb mint az.

2009. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ne örülj meg !!!!! 200 ezerért lada ? Meg mire renberakod lesz vagy 500 ezer ?? 500 ezer ért lada ??? Gondolkozz már egy kicsit és vegyél egy Volkswagen 3 as Golfot még tuningolni is lehet és sokkal modernebb auto.Ladát mamár az emberek vagy versenyezni vesznek vagy a cigányok.400-500 ezerért már jó kocsikat tudsz venni amire talál költeni sem kell csak tankolni pl : 3 as golf, f Astra nézz körül Lada meg hasonló kocsik már a múlté vagy a roncstelepé .Ja és nézd meg hogy meglehet tuningolni egy 3 as golfot vagy egy astrát sokkal jobb mint a lada és megbizhatobb is napi használtra.
2009. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Nekem pl Skoda 120-asom van hivatalosan bepapírozott 1.4-es Fabia motorral 2 Dellorto 40 DHLA karbival stb...nem sorolom fel mert nem ez volt a kérdés!


Az 1 tény h régi autó...de akármikor inkább vennék Ladát vagy Skodát mint akármilyen első kerék hajtású fostalicskát!

Mit érsz vele h van egy "tuning" Golf-od? max jól húz ennyi!


Ajánlom neked, hogy ülj bele egyszer ha teheted egy ladába vagy Skodába (ami megvan csinálva) és vezetgessed!

100x-or nagyobb élmény mint egy első kerekes autó.


Nekünk van még mellé 1 Vectránk... ég és föld és béármikor a Skodát választanám ha arra kerülne a sor!


+ a Ladát kevés pénzből nagyon jól meglehet csinálni mind optikailag mind technikailag

2010. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Skoda a nyerő,mert én tuningolom és már ott tartok,hogy Bmw E30-as motor van benne nagyon durva lesz.:)
2010. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!