Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki vezet keményebben, durvábba...

Ki vezet keményebben, durvábban, egy luxus autó vezető, vagy egy átlag autó vezető?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a BMW_s köcsögök, meg a menő csávónak Mercedese van... De. hallottam már, hogy az rűlt suzukis nem bír magával...

Sorolhatnám...

Most ki szokott inkább előzgetni, meg keménykedni vezetésnél? Egy olyan autós, akinek drága, luxus autója van, és tele van lóerővel, vagy egy olyan, akinek átlag autója van, és meg akarja mutatni, hogy az Ővé is ér annyit, mint egy BMW?


2011. febr. 3. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Már volt egy hasonló kérdés az imént. Ott leírtam a saját tapasztalataimat miszerint a népautók tulajdonosai azok akik mindenáron meg akarják mutatni hogy ők milyen gyorsak. Nehezen viselik hogy egy luxus autó megy előttük. Nemegyszer hoztak ilyenek engem is veszélyes szituációkba,én ilyenkor hagyom hogy menjen,nehogy baleset legyen,meg mindketten tudjuk ki milyen autóban ül. De amit ott is leírtam,hogy a 20 éves gazdag gyerek aki végre befejezte a nyolc általánost,és ezért kapott egy sportkocsit,velük nagyon kell vigyázni,ők általában bunkók az utakon is.
2011. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az agresszív vezető szokott keménykedni függetlenül a márkától :)

Teljesen mindegy, hogy IFA, Suzuki vagy Mercedes.

Az agresszív, ha csóró, azért mert kisebbségi komplexusa van, ha pénzes akkor meg felsőbbrendűségi komplexusra van és luxus autóval keménykedik.

Soha nem tudja reálisan megítélni a helyzetét, ezért frusztrált, nincs megbékélve a világgal.

Ugyanaz a kelkisérülés, csak az egyiknek nincs pénze a másiknak meg már van.

Az intelligens meg arra törekszik, hogy kerülje ezeket az idiótákat :)

2011. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az agresszív és gyors vezető nem ugyanaz. az agresszív nem tudja kezelni az autót és keménykedik vele, veszélyes előzésekbe megy bele, míg egy gyors tudja, hogy mit szabad bevállalni és mit nem. jah és az agresszív az az, aki kisebbségi komplexussal küszködik és ezzel fejezi ki a problémáját...
2011. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy számára mennyire erős az autó, mert ha eddig 20 LE-s Trabanttal repesztett, akkor majd az öreg használt Suzukit Ferrariként kezeli. De Tulajdonképpen csak sejtem, mert fogalmam sincs.
2011. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!