Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gewindwe állítható futómű!...

Gewindwe állítható futómű! Előnyök hátrányok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
előnye nincs....maximum az hogy allithato de tapasztalatbol mondom neked hogy ugyse fogsz rajta soha allitani.....letekered csummára azt ugy fogod hagyni........hatranyai:mivel nem allitassz rajta össze fog rohadni a magassag allito tanyer a menetes szaron és annyi volt az allítható fotómű,.....általában gyenge minőség jellemzi őket,......nem elég kemények,.....nem lehet velűk normalisan ültetni(nekem az ültetes nem azt jelenti hogy az elejen tudok 0-60mm ,a hatuljan meg 0-40mm között állitani......ez nem ültetés...az -10centinél kezdődik)........szóval szerintem összesegeben sz@r es teljesen felesleges.........az en összes tuning kocsim alatt fixes futomú volt-van-lesz........
2012. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értelek és igazad is van....

Nekem azért lenne jó mert ha csak 1-2 ember utazna az autóban akkor letekerném ha meg pl:4-en plusz csomag akkor feltekerem és nem ér bele sehova.

Én így gondoltam....

Nem akarom a porba ültetni csak lejjebb pár centit.

2012. jan. 24. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél airridet.
2012. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az állíthatóság előny lenne, ha nem úgy lenne, ahogy leírták, hogy hozzá sem fogsz nyúlni. Nem hiszem, hogy egy négyszemélyes útért leszedegeted a kerekeket, és tekergeted a rugókat. Egy jó minőségű elég drága belőle. Inkább vegyél egy jobb minőségű fixet, ami kb. 150-től indul (KW 50/20, amivel én szemezek).
2012. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Airreide??

Nem egy árkategóriában vannak.....

(gondolkoztam azon is)

Le kell szerelni a kerekeket minden állításkor?

Nem elég ha csak megemelem?

2012. jan. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!