Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Pagari kipufogón kívül van...

A Pagari kipufogón kívül van még olyan gyártó aki külön tipusokra csinál sportdobot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért akad még 1-2 ilyen, sőt, a nevesebb gyártóknak ez bevett szokásuk. Például az Akrapovic és a Termignoni már elég régóta fejleszt egy adott típusra kipufogórendszereket (több meg most nem jut eszembe).
2012. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet!Nekem egy swift sedanom van.Arra szeretnék,és egy kicsit szét akarok nézni.
2012. jan. 24. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, mondjuk Swift Sedanra ne akarj Akrapovicot vagy Termignonit, arra nem fejlesztenek (nem is tudom, honnan vettem, hogy motorokra gondolsz).

Az a Pagari mondjuk Paragi, onnantól már jól is vagyunk. De rajtuk kívül van még a Dinamit-dob, a Janó-dob, a Kipufogó Klinika - talán ők a legismertebbek az autóhoz építgetők közül. Ha nagyon akarod, terveznek neked egyedi kipufogórendszert, bár ahhoz komoly versenygép kell, hogy megérje. Vannak viszont egyedileg gyártott dobjaik az elterjedt típusokhoz, így Swift Sedanhoz is.

2012. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pagarit ne vegyetek. Irtó gagyi dobokat csinálnak.
2015. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!