Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Mex Panama (vagy más mex ) 50cc-es motorral? Esetleg Jawa Betka vagy Delta Q50 tulajok is írhatnak.

Figyelt kérdés
Mex, Panama,Sherpa,Sahara,Rimini,Nevada,kínai, 4 ütemű
2012. jan. 25. 03:13
 1/9 bigjoss4 válasza:

Üdv: Nekem van egy panamám 2 hónapos 500 km van benne .

Csak ajánlani tudom erős kis motor 96kg vagyok bemelegedett állapotba 90 km/h volt a vége (DE)!!!!!!5-liter/100 a zabálása!!

Valaki tud valamit a fogyasztás csökkentésére ??

Az alapokat megnézettem mert garis .

Azt mondják nem tudnak mit csinálni vele!!

Kipróbáltam csigatempót meg minden félét de így is zabál!

KÉRNÉK segítséget!!

joss.

2012. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Akkor valami,nem jól működik rajta. nekem is van 4000km,van benne 2,5 a fogyasztása és 45Kn a vége. További,szép napot.
2012. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 wapo ***** válasza:

A fogyasztása nálam 3 liter.Esetleg 45-tel 2,5 re le tudom tornászni.

Én 98kg vagyok.A végseb 70Km/h a plafon.(sík úton) De utazónak az 55-60 megteszi.

venni csak az vegyen akihez van közel szervíz, vagy szeret bütykölni. A motorjával nincs-nem volt baj mióta megvettem (csak a fogyasztás) de a többi tipikus kínai. Ami eltörhet eltörik, ami lekophat lekopik, ami meglazulhat meglazul.A rozsda imádja a szép nikkelezett alkatrészeket, ezért csak garázsban tartásra, szigorúan jóidőben használandó!

Amúgy nagyon karakteres kis gép. Tetszetős forma, gyönyörű hang, jó menettulajdonságok(kereket kicentírozni, gumit lecserélni mihelyt tudod).

2013. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hello nekem van egy mex panamam 4eves 55000 km van benne . Én semmit nem csináltam meg vele csak1000km enkent lecsereltem az olajat és mindig pocre indult sose hagyot öt sehol .En mindig úton vagyok vele egyszer lementem vele Sopronból a horvát tengerpartra 600kmre és aszt is bírta én 65 kiló vagyok autópályán 110el mentem vele az az a vége átlagfogyasztása 2liter ha normálisan mész vele (amit én nem szoktam)ez a világ legjobb motorja mindenkinek ajánlom !!!
2013. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem van egy 2009-es, nagyon jó kis motor. A fogyasztás nálam lement 2 literre, ajánlom nézzétek meg a SHUBERTű-t mert nálam az rosz helyen volt, rakjátok legfelülre, az segít, persze ha a karbit nem állítottátok nagyon el. Erős megbízható motor, nálam 75-80 km a max, hátszéllel megy 90-et is de nem kell agyonpörgetni, én 50-es tempóval szoktam motorozni vele ezen van 2L/100km , kb 3L- a tank, a váltás egyszerű 4 sebességes körváltós,a kuplung mint a vaj, szuper hang.

Ami viszont probléma az a rozsda, a krómozott alkatrészek mielöbbi kezelése festése, az első gyári teleszkóp szimeringek nem bírták sokáig az csere. Ami a többit illeti leteszteltem egy Saharát, de a panama mellett labdába se rúghat, nincs kuplung kar a váltás kicsit másabb, és ha nem találod el rendesen a fordulatot, annak hangja van és erősen kell sebességbe rakni, erőre ugyan az csak a Panama kuplungkaros, mivel müanyag burkolata van ott a rozsda nem játszik

2015. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs,rossz gombot nyomtam.HASZNOS A VÁLASZOD!!!
2015. máj. 20. 16:11
 7/9 wapo ***** válasza:

Megint írok.

A moci túlélt már 4-évet és egy karambolt is (első teló szimering, műszerfal és a lámpa bánta)

Önszorgalomból még cseréltem a tükröket szebbre. A hátsó doboz miatt a csomagtartó eltört, de két 10-es köracél és némi ügyeskedés után jobb mint újkorában. Nem szebb de erősebb.:) Krómozott részek lefestve- ideértve a kipufogót is.

A fogyasztást nagyban befolyásolja a levegőszűrő. Most tettem rá sportlégszűrőt, megtáltosodott és kevesebb is kell neki.

nemrég két nap alatt 750 Km-tert mentem vele minden gond nélkül. Csak ajánlani tudom.

láttam hasonló konstrukciót csak autómata kuplungosat.Felejtős.... Jobb ha te kezeled mint ha az automata.

2015. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 wapo ***** válasza:
Ja még valami, A neten lehet kapni fordulatszámmérőt és sebességmérőt rávalót. Amiben van napi Km-számláló. Mivel a tartalék igen kevésre elég így nagyon hasznos dolog. :) Én lecseréltem a műszerfalat is. Mert összetört.:) De nem bántam meg. Sokkal jobb, pontosabb az óra a fordulatszámmérő meg jól jön egy váltós motoron.
2015. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most vettem panama mex kismotort. Hol van benne a folytás?
2016. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!